Anasayfa Kripto Para Haberleri Eski Bitcoin Karşıtı Sunucu, Şimdilerde Bitcoin Taraftarı Olduğunu Açıkladı

Eski Bitcoin Karşıtı Sunucu, Şimdilerde Bitcoin Taraftarı Olduğunu Açıkladı

ABONE OL:google-news

CNBC’nin finans programı sunucusu Jim Cramer, Bitcoin’in ihtiyatlı bir yatırım varlığı olduğunu düşünüyor.

İki yıl önce, eski hedge fonu yöneticisi ve CNBC’nin Mad Money’nin şu anki sunucusu, Cramer; Bitcoin’i “yasa dışı bir para birimi” olarak kabul etti ve “rüzgarın Bitcoin’in tersine döndüğünü” ilan etti. Cramer Bitcoin’i zamanında oldukça eleştirmiş olsa da, nihayet Anthony Pompliano’nın podcast’inde yaptığı açıklamada BTC üzerine ılımlı konuştu.

“Enflasyona baktığımda; altın al, başyapıtlar ve ev satın al diyor…

Bu çerçevede sahip olmadığımız şey ise kripto paralardı. Bence sahip olmanız gerektiğini düşünüyorum, yine de altın ya da kripto para diyeceğim çünkü bende çok fazla altın var, ancak birine ya da diğerine sahip olmalısınız ve kripto paraları şu anda beğeniyorum.”

Cramer, fikrinin değişmesinin hükümetin Covid-19 salgınının etkisiyle mücadele etmek için trilyonlarca dolarlık mali teşvik içeren para politikalarından kaynaklandığını açıklıyor.

“Sanırım bunu depresyondan kaçınmak için yapmak zorundaydık, bu yüzden yaptığımıza sevindim. Ama doların düştüğünü görüyorum ve en önemlisi, bu ülkede kimsenin vergileri yükseltmek istemediğini biliyorum ve vergileri artırmış olsak bile, yine de karşılayamayız. Sosyal güvenliği kesmiyoruz. Sağlık sigortasını kesmiyoruz. Sahip olduğum altın konusunda kendimi harika hissettiren bir çarpışma rotasındayız. Ancak menüye kripto para eklemenin tamamen mantıklı olduğunu düşünüyorum.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

957BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,530TakipçilerTakip Et
870AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar