Yükleniyor...

Eski Ripple Direktörü: XRP’ye Hükümet El Koyamaz!

Ripple (XRP) eski direktörü Mat Hamilton, sosyal medya üzerinden ABD hükümetinin XRP'ye el koyamayacağını belirtti.

Eski Ripple Direktoru XRPye Hukumet El Koyamaz

Ripple (XRP) eski direktörü Mat Hamilton, sosyal medya üzerinden ABD hükümetinin XRP‘ye el koyamayacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple ve SEC arasındaki davanın akıbeti merak ile beklenilirken, tarafların gündeme düşen demeçleri de yoğun ilgi görüyor. Özellikle Ripple tarafı, davanın kesin bir zafer ile sonuçlanacağı konusunda hemfikir olmuş durumda. Kripto para piyasasının çalkantılı döneminde, birçok iddia da ortaya atılıyor. Bu iddialardan bazıları, Ripple‘ın davayı kaybedeceğine veya XRP‘ye el konulacağına yönelik oluyor. Şirketin eski direktörü Mat Hamilton, bu iddialara açıklık getirdi.

Eski Ripple Direktörü Mat Hamilton, XRP Topluluğuna Seslendi

Son zamanlarda dolaşan iddialara değinen Ripple (XRP) eski direktörü Mat Hamilton, topluluğun sakin kalmasını talep etti. Hamilton, hükümetin XRP‘ye el koyacağına yönelik söylemlerin asılsız olduğunu açıkladı. Ayrıca eski direktör, böyle bir şeyin mümkün olmayacağını ve XRP’nin kullanıcıları tarafından değer kazandığını söyledi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Hamilton, “XRP merkeziyetsiz bir blokzincirinde yaşar ve anahtar sahiplerinin baskısı dışında ele geçirilemez” dedi.

Hamilton, bu söylemlerin gerçekleşmesini isteyen azınlık bir XRP yatırımcısının da olabileceğine değindi. Ancak Hamilton‘a göre, ABD bu tarz bir eylemi gerçekleştirmeyecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x