Yükleniyor...

DCG, Genesis’in Borçları için Varlık Satmaya Başlayacak

Digital Currency Group (DCG), Genesis'in 3 milyar dolarlık borcu nedeniyle girişim portföyündeki varlıkları satmayı planlıyor.

DCG Genesisin Borclari icin Varlik Satmaya Baslayacak

Digital Currency Group (DCG), Genesis‘in 3 milyar dolarlık borcu nedeniyle girişim portföyündeki varlıkları satmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto ticaret platformu Genesis, 3 milyar dolarlık bir borç yüküyle hayatta kalmanın yollarını arıyor. Son zamanların yankılanan spekülasyonları, Genesis’in işlerini zor duruma soktu. Kripto borsası Gemini, Genesis’te sıkışan varlıkları nedeniyle agresif bir tavır almaya başlamıştı. Bu borç yükünün altından kalkamayan Genesis, ana şirketi DCG tarafından ayakta tutulmaya çalışılıyor. DCG, Genesis’in borçlarını ödeyebilmek için girişim portföyündeki varlıkları satmayı planlıyor.

DCG, Genesis’in 3 Milyar Dolarlık Borcunu Ödemenin Yollarını Arıyor

Kasım ayındaki FTX çöküşüyle zorlu süreçlere giren Genesis, 3 milyar dolarlık bir borç yüküyle karşı karşıya kaldı. Kripto medya kuruluşu CoinDesk ve yatırım yöneticisi Grayscale‘nin sahibi DCG, kripto ticaret platformu Genesis için kollarını sıvadı. Genesis‘in ana şirketi DCG, 3 milyar dolarlık borç yükünü halletmeye çalışıyor.

DCG‘nin alt şirketi olan Genesis, kripto pazarındaki en büyük borç veren şirketlerden birisiydi. Ancak bu borç yükü, şirketin hukuksal boyutlara taşınan sorunlarını ortaya çıkardı.

Financial Times tarafından yapılan habere göre, DCG‘den yeni bir hamle geldi. DCG, borç yükümlülüğünü karşılamak için portföyündeki varlıkları satmayı planlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x