Yükleniyor...

Eski Wall Street Analisti: Bu Seviyeye Düşerse Bitcoin Almak için Her Şeyimi Satarım

Eski Wall Street analisti Tone Vays, Bitcoin'de (BTC) uzun vadeli bir yükseliş bekliyor.

Tone Vays

Eski Wall Street analisti Tone Vays, Bitcoin’de (BTC) uzun vadeli bir yükseliş bekliyor. Vays, daha önce Bitcoin’de aylarca sürecek bir sonraki uzun vadeli boğa koşusunun başlamasından önce büyük bir geri çekilme yaşanabileceği konusunda kripto topluluğunu uyarmıştı.

Piyasaların son durumunu değerlendirmek için bloxlive.tv‘de canlı yayın yapan Vays, kripto para yatırımcılarını Bitcoin’in düşebileceği konusunda uyardı. Vays, Bitcoin’in (BTC) bir sonraki hamlesi konusunda şunları söyledi:

Günlük grafik sadece kırmızı 6’da. Şimdi, kırmızı 9’a ulaşılması için Bitcoin fiyatının şu andan itibaren üç gün içinde 4.800 doların altına düşmesi gerekiyor. Dürüst olmak gerekirse bunun gerçekleşme şansı olduğunu düşünüyorum ancak bunun gerçekleşmesi için borsalardaki düşüşünün de devam etmesi gerekiyor.

Sanırım şimdi Bitcoin’in dengesini bulduğu bir noktaya geliyoruz… Fakat hala Bitcoin’in bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğini düşünüyorum. Yeterince acı çekildiğini, yeterince hayal kırıklığı yaşandığını sanmıyorum…

1.000 doların altına düşeceğine inanmıyorum. Bitcoin 1.000 dolara düşerse paniklerim. Bunu beklemiyorum ancak Bitcoin 3.000 doların (2.950 – 2.750) altına düşerse her şeyimi satıp buradan BTC alırım.

Takipçilerinden birisinin “Bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğimize inanıyor musun” sorusuna ise Vays, “Sanırım bir kez daha 5.000 doların altına düşeceğiz. Bugün olabilir, yarın olabilir, gelecek hafta olabilir. Ve biliyor musunuz, yarılanmadan sonra bile olabilir” yanıtı verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner