Anasayfa Altcoinler ETF.com Başkanı Matt Hougan: Kripto Paraların Yüzde 95'i Ölecek

ETF.com Başkanı Matt Hougan: Kripto Paraların Yüzde 95’i Ölecek

Bitwise Asset Management Küresel Araştırma Başkanı ve ETF.com Başkanı Matt Hougan, Bloomberg’e verdiği röportajda çoğu kripto para biriminin öleceğini dile getirdi. Röportajda şu anda 2.000 kripto para biriminin bulunduğuna dikkat çeken Hougan, bu kripto para birimlerinin yüzde 95’inin faydasız olduğunu ve acı verici bir şekilde öleceklerini düşündüğünü açıkladı.

Kripto Endüstrisi Baloncuklardan Temizleniyor

Hougan’a göre, kripto endüstrisi şu anda baloncuklardan temizleniyor. Hougan, Temizliğin ardından geriye kalan kripto para birimlerini dotcom külleri Amazon, Google, Facebook gibi kazanımlara benzetti. Ayrıca Hougan, kripto varlıkların Blockchain’den daha yükseldiğine dikkat çekti. ETF.com Başkanı, Blockchain’in durumunu internetin yok oluşuyla karşılaştırdı. İnternetin ilk günlerinde insanların şirket intranetleri konusunda heyecanlandıklarını hatırlatan Hougan, insanların şirket intranetlerinin iyi bir şey olduğunu düşündüklerini, ancak gerçeğin öyle olmadığını sonradan anladıklarını dile getirdi.

Hougan’a göre, halka açık Blockhain herkes tarafından erişilebildiğinden ve bir kripto varlığına ihtiyaç duyduğundan, özel Blockchain ve halka açık Blockchain’ler aslında aynı. Ona göre herkes tarafından erişilebilir teknolojiler her zaman kazanma eğiliminde. Ancak, yine de o, özel Blockchain’lerin kendi rollerinin olduğunu, daha hızlı ve daha ucuz yerleşim ve veri yönetimine izin verebileceklerinden önemli olduklarını düşünüyor. Örneğin, Hougan özel Blockchain’lerin ipotek yönetimi için bir çözüm olabileceğini söyledi. ETF.com Başkanı Matt Hougan, konu ilk para teklifleri (ICO’lar) olduğunda ICO’nun aldatmaca olduğunu düşündüğünü açıkladı. Hougan ayrıca, firmasının kriptoya erişimin ucuz ve güvenli olmasını sağlayan bir borsa yatırım fonu (ETF) açabileceğini umduğunu belirtti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

mm
Mustafa Dursunhttps://www.coinkolik.com
Kripto para meraklısı ve kripto para yatırımcısı. Kripto para olarak kabul edilmese de Ripple'a özel ilgili. İTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.130,870.75%