Yükleniyor...

Ether Capital CEO’su, Shangai Güncellemesini Yorumladı

Ether Capital CEO'su Brian Mosoff, Ethereum'un yaklaşan güncellemesini fiyat bakımından yorumladı.

ether capital ceo

Ether Capital CEO’su Brian Mosoff, Ethereum’un yaklaşan güncellemesini fiyat bakımından yorumladı.

CEO Mosoff’a göre Ethereum‘un yaklaşan güncellemesi fiyat bazında çok bir şey değiştirmeyeceğini düşünüyor. Ethereum’un yaklaşan Shangai güncellemesi topluluk tarafından merakla bekleniyor.

Ether Capital CEO’su, Shangai Güncellemesinin Yeni Yatırımcı Çekeceğini Düşünüyor

Ether Capital CEO’su Brian Mosoff, Ethereum‘un yaklaşan güncellemesinin fiyat bazından pek bir şey değiştirmeyeceğini ancak yeni yatırımcı çekeceğini düşünüyor.

Teknoloji şirketi Ether Capital’in CEO’su Brian Mosoff, Ethereum‘un yaklaşmakta olan Şangay hard fork’unun muhtemelen Ethereum (ETH) fiyatını büyük ölçüde etkilemeyeceğini söyledi.

ethereum

Mosoff bugün katıldığı bir programda ağın “Shapella” yükseltmesinin planlanmasıyla ilgili olarak “Fiyat açısından bunun bir olay olmayacağından şüpheleniyorum” dedi. Güncellemenin 12 Nisan’da gerçekleşmesi bekleniyor. 

Yükseltme ile kullanıcılar, Ethereum Blockchain’inin mutabakat sistemine katılmak için “stake ettikleri ” Ethereum’u çekebilir hale gelecekler.

CEO Mosoff, birkaç ay sonra Ethereum alım satımının değişebileceğini düşünüyor.

Konuya dair Mosoff şu ifadeleri kullandı:

 “Ya solo staker’lardan daha fazla ETH’nin staking’e kilitlendiğini göreceksiniz ya da yine daha fazla yapılandırılmış ürünlerin piyasaya çıktığını göreceksiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner