Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Staking Mevduatları Düştü

Popüler onchain platformlarından Glassnode'un verilerine göre, aylık olarak stake edilen Ethereum (ETH) miktarı düşüş şeklinde ilerliyor.

eth

Popüler onchain platformlarından Glassnode’un verilerine göre, aylık olarak stake edilen Ethereum (ETH) miktarı düşüş şeklinde ilerliyor.

9 Nisan tarihinde onchain verilerileri raporlamasıyla bilinen Glassnode, Ethereum ekosisteminin stake hizmetleri hakkında yeni raporunu sunmuştu. Artan düzenleyici baskılara ve 12 Nisan’da yapılması hedeflenen Shapella güncellemesi sebebiyle ETH taking mevduatlarında düşüş gözlemlendiğini belirtti. Staking çalışmalarının düşüşüne dair yayınlanan rapor, özellikle de “düzenleyici baskı ve Şanghay” yükseltmesine bağlandı. Mevduat faaliyetlerinin güncel olarak düşüş eğilimli ilerlemesi, yaklaşan ETH güncellemeleri için kafalarda soru işareti yarattı.

eth

Ethereum Güncellemelerinin Yaklaşmasıyla Birlikte Hareketlilik Arttı

Geçtiğimiz günlerde 1.942 doları test ederek son 7 aylık zirve fiyatını gören ETH, arkasına aldığı rüzgar ile birlikte kripto piyasasında esmeye devam ediyor. Gün geçtikçe güncelleme tarihine yaklaşan Ethereum ağı, kripto endüstrisi için birçok veriyi de etkilemiş görünüyor. Bu konuya ilişkin dün yayınlanan Glassnode’un “Staking Mevduatları Düşmesi” raporu, iyi bir örnek teşkil ediyor.

Kripto paralarının öncü isimlerinden ETH için kripto yatırımcılarının beklentileri üst seviyede devam ediyor. Piyasaya etki olarak bu süreçte BTC’yi sollayan ETH, kısa süreli de olsa liderlik koltuğuna oturmuş görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner