Yükleniyor...

Arbitrum Tabanlı Kripto Borsası V2 Yükseltmesini Piyasaya Sürüyor

Arbitrum tabanlı kripto para borsası Carmelot, v2 yükseltmesini yayınlayacak.

arbitrum haber

Arbitrum tabanlı kripto para borsası Carmelot, v2 yükseltmesini yayınlayacak.

Arbitrum piyasaya sürüldüğünden beri dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Son gelişmelerden biri Arbitrum tabanlı bir borsanın yükseltmesinin gelmesi oldu.

Carmelot, v2 Sürümünü Piyasaya Sürüyor

Camelot, Arbitrum tabanlı merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olarak, kripto ticaret platformunu daha verimli ve kullanıcı odaklı hale getirmeyi hedefleyen bir v2 yükseltmesini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yükseltme, alım satımların daha verimli hale getirilmesi amacıyla, yeni bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) içerecek. Bu AMM, Algebra kod tabanına dayanacak ve likidite odaklı olacak. Ayrıca, bu yükseltme Camelot’un altyapısına birçok önemli gelişme getirecek. Bunlar arasında havuz ücretlerinin ayarlanması ve yeniden temellendirme belirteçleri gibi özellikler yer alacak.

arbitrum kripto

Yükseltmenin ilk aşaması, beta aşamalı otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısının devreye alınması olacak. İkinci aşamada ise kullanıcı arayüzü elden geçirilecek ve son aşamada konsantre likidite için çiftlikler serbest bırakılacak. Camelot’un yerel tokeni GRAIL, son 24 saatte yüzde 3,7 yükseldi ancak geçen haftaya göre yüzde 23,4 düştü. Camelot, Arbitrum‘daki en büyük altıncı protokol ve toplam değeri 107,2 milyon doları aştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner