Yükleniyor...

Binance’dan Duyuru: Futures İşlemlerinde Sorun Yaşıyoruz!

Kripto borsalarının başlıca isimlerinden Binance, sosyal medyadan yayınladığı duyuru ile "Futures" işlemlerde sorun meydana geldiğini belirtti.

binance

Kripto borsalarının başlıca isimlerinden Binance, sosyal medyadan yayınladığı duyuru ile “Futures” işlemlerde sorun meydana geldiğini belirtti.

Kripto borsalarında en çok işlem hacmine sahip olan ve en çok bilinen Binance, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile “Binance Futures” işlemlerinde problem meydana geldiğini belirtti. Kullanıcıları etkileyen sorun için, çalışmalarının devam ettiğini bildiren öncü kripto borsası, ekibin çözüm üzerinde tam gaz çalıştığını belirterek herhangi bir bilgiye sahip olduklarında bunu paylaşacaklarını berlitti. Son günlerde sistemsel aksamaları ile gündeme gelen Binance, dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Binance’da Sistemsel Sorunlar Devam Ediyor

Binance’da, yakın zaman diliminde de spot alım-satım çiftlerini durduran bir hata ile karşılaşılmıştı. Binance CEO’su CZ ve borsa taraflı gelen Fud haber akışının son zamanlarda artış eğilimi göstermesi, kripto yatırımcılarında endişe uyandırdı. Tüm kripto borsalarında yaşanabilecek sistemsel sorunların olması normal bir durumken, Binance tarafındaki bu olayların alışılagelmedik şekilde artış göstermesi, kripto ekosistemindeki tehlikeleri de beraberinde getiriyor.

Yaşanan problem ile ilgili sosyal medya paylaşımı yapan CZ, ifadelerini şu şekilde dile getirdi;

Problemin çözüldüğüne dair Binance’dan bir sosyal medya paylaşımı geldi;


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x