Yükleniyor...

Ethereum 2.0 Güncellemesi Yaklaşıyor

Kripto para topluluğu tarafından uzun süredir beklenen Ethereum 2.

ethereum 2 0

Kripto para topluluğu tarafından uzun süredir beklenen Ethereum 2.0 güncellemesi kısa zaman içerisinde piyasaya sürülecek ve bu güncelleme ile birlikte ETH birçok açıdan daha değerli hale gelecek. Ethereum 2.0’nın piyasaya sürülmesi ile birlikte, özellikle işlem sürelerinin ciddi anlamda kısalması bekleniyor.

Ethereum’un PoS konsensüse geçmesi ile birlikte, cüzdanına 32 ETH ve daha fazlası olan kullanıcılar için verilecek ödüller şimdiden merak konusu. Şimdilik tahmin edilen ödül miktarı, cüzdanda yer alan ETH’nin %4’ü ila %10’u arasında olacağı sıklıkla dile getirilse de, Ethereum kanadından henüz bir açıklama gelmedi.

Arcana araştırma firması tarafından sağlanan verilere göre, toplam 111 milyon arzın 18 milyonundan fazlası döviz adresleri tarafından tutuluyor. Küçük yatırımcılar, borsalardaki dengelerin bir parçası olarak görüldüğünden, bu durum genel istatistikleri etkileyebilir.

En az 32 ETH içeren Ethereum cüzdan sayısı yıl boyunca %13’lük bir artış sergiledi.Birçok kullanıcı 32 ETH ile birlikte kendi doğrulayıcılarını çalıştırmayı düşünse de, bir havuza katılmak her zaman daha mantıklı görülüyor.

Güncelleme yaklaştıkça, kullanıcılar bahis eksiğinin üzerinde yer alan stratejik cüzdan sayılarına işaret ediyorlar. 32 ETH depolama için minimum eşik olmasına rağmen, 32 ETH üzerinde varlık depolayan, Ethereum cüzdan sayısında da özellikle içinde bulunduğumuz yıl inanılmaz artış kaydedildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner