Yükleniyor...

Ethereum 2.0 ve Ethereum 1.0 2020’de Birlikte Kullanılabilir Olacak

White Block Web 3 platformunun topluluk yöneticisi Trenton Van Epps, Ethereum 2.

Ethereum 2.0 Güncellemesi

White Block Web 3 platformunun topluluk yöneticisi Trenton Van Epps, Ethereum 2.0 ekibinin lideri Danny Ryan ve birkaç kişiden oluşan Ethereum geliştirici grubu, merakla beklenen Ethereum 2.0 güncellemesi hakkında yaygın olarak doğru bilinen yanlışlar hakkında açıklama yaptılar.

Her şeyden önce Ethereum 2.0’ın 2020 yılında çıkmayacağına dair söylentiler hakkında açıklama yapan ekip, güncellemeninin birçok testinin tamamlandığını ve kesin olarak 2020 yılının ortalarında sunulacağını belirttiler.

Ethereum 2.0’ın piyasaya sürüldüğü anda Ethereum 1.0’ın piyasadan çekileceğinin tamamen asılsız bir iddia olduğunu belirtilirken, öncelikle her ikisinin de kullanılabilir olacağını ve Ethereum 2.0 ve Ethereum 1.0’ın birbirlerine tümüyle entegre olduktan sonra ETH2.0’a köklü geçişin gerçekleştirileceğini söylediler.

Van Epps, ETH1 ve ETH2 olmak üzere iki farklı kripto para olmayacağının bunun sadece sistemsel bir ayrılık olacağının altını çizdi. Kısaca Ethereum 1.0’dan Ethereum 2.0’a geçerken herhangi bir bölünme ya da benzeri bir ayrılık olmayacak.

Trenton Van Epps ayrıca tüm Ethereum 2.0 geliştirmelerinin Ethereum Vakfı kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından yapıldığına dair iddiaları da yalanladı. Açıklamasında, Ethereum 2.0’ın geliştirilmesinde şu an için 75 geliştiriciden oluşan bir grubun tam zamanlı olarak çalıştığı ve bireysel katkıda sağlayanların bulunduğu havuzun gün geçtikçe büyüdüğü belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner