Yükleniyor...

Balina Alarmı: 392 Milyon Dolar Değerinde Üç Bitcoin İşlemi Gerçekleştirildi

Bugün Whale Alert tarafından verilen alarmlara göre yaklaşık 392 milyon dolar değerinde üç büyük Bitcoin işlemi gerçekleştirildi.

Bugün Whale Alert tarafından verilen alarmlara göre yaklaşık 392 milyon dolar değerinde üç büyük Bitcoin işlemi gerçekleştirildi. Tek işlemle bilinmeyen bir cüzdandan bir başka bilinmeyen cüzdana 12 bin BTC, bir diğer tek işlemle ise bilinmeyen bir cüzdandan bir başka bilinmeyen cüzdana 24 bin 494 BTC transfer edildi.

Üçüncü işlem ise 3 bin 60 BTC’nin Coinbase’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarılmasıyla gerçekleştirildi. Söz konusu üç işlemle toplamda 391.6 milyon dolar değerinde 39 bin 554 BTC transfer edilmiş oldu.

Whale Alert’ın alarm vermesi sonrası birçok spekülatif haber yapılmaya başlandı. Bazıları Bitcoin balinalarının sahneye çıktığını ve fiyatın düşeceğini konusunda açıklamalar yaparken, yazım sırasında en büyük kripto para 10.000 dolar seviyesini geçti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner