Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum 2.0'da Stake Edilen Toplam ETH 4.1 Milyar Dolara Ulaştı

Ethereum 2.0’da Stake Edilen Toplam ETH 4.1 Milyar Dolara Ulaştı

ABONE OL:google-news

Glassnode şirketi, Ethereum (ETH) ile ilgili yeni bir ATH’den bahsettti. Verilere göre ETH 2.0’da stake edilen toplam miktar 4.1 milyar dolar değerinde.

Glassnode verilerine göre Ethereum 2.0 depozito sözleşmesinde yaklaşık 4,1 milyar dolar değerinde koin kilitli bir biçimde duruyor. Staker’ların ETH 2.0 sözleşmesine yatırdığı ETH sayısı, 4,1 milyar dolar değeriyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

ETH Göndermeye Devam Ediyorlar

Glassnode, ETH 2.0’ın ve stake‘lerin nasıl geliştiğini takip ediyor ve analistler, Aralık ayından bu yana durumu güncelliyor. ETH 2.0’da yarım milyondan fazla ETH kilitlenmiş durumda. Bu da ilk hedefi aşan bir miktar.

ETH kilitlemek, birkaç yıldır topluluk tarafından beklenen ETH 2.0 yükseltmesinin ilk aşamasını başlatmak için gerekliydi. Saniyedeki işlem sayısını büyük ölçüde artırması, diğer ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmesi ve Ethereum blok zincirini PoW’dan PoS’a kararması bekleniyor. Şimdi staker’lar mevduat sözleşmesine kilitlenmek üzere daha fazla ETH gönderiyor.

Ethereum Yeni Bir ATH’ye Yaklaşıyor

Yazının yazıldığı sırada en büyük ikinci kripto par birimi olan Ethereum, 1.429 dolar  seviyesinde işlem görüyordu.

ETH, Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.470 dolara yaklaşırken analistler pür dikkat grafikleri izliyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar