Yükleniyor...

Ethereum 200 Dolar Kritik Seviyesine Çok Yaklaştı

Ethereum, bugün %4 artarak diğer kripto para birimlerinden daha fazla artmaya devam etti.

ethereum 200 dollars

Ethereum, bugün %4 artarak diğer kripto para birimlerinden daha fazla artmaya devam etti. Öte yandan Bitcoin ise sadece %0.7 oranında arttı.

Ethereum 193 dolarlık mevcut fiyata ulaşmadan önce, varlık 188 dolardan 10 dolarlık yükselme gösterdi.

Günün büyük bölümünde dijital varlık 195 dolar seviyesinde kaldı, ancak genel eğilim bu hafta, hatta tüm ay boyunca yükseliş eğilimiydi.

      Ethereum’un Nisan 2020’deki fiyat hareketi

Diğer kripto para birimlerinden daha fazla yükselme eğilimi, neye neden olabileceği belirsiz olduğu için yeni bir gelişmedir ancak tüm kripto paralarda ve hatta stoklarda genel bir iyileşme meydana geldiği de görülmektedir.

Ethereum için bu iyileşme biraz daha hızlı olmuştur.

Hex devasa ve hızlı yükselişi nedeniyle bariz bir nedendir ancak Bitcoin’in pazar payı haftanın büyük bir kısmında düştüğü için başka nedenler de bulunmaktadır.

Başka bir neden de Ethereum 2.0 koordinatörü Danny Ryan’ın “tamamen sıkıştırmak” olduğunu söylediği yeni bir özellik sürümü yayınlaması olabilir.

“Yarı ana sürümlerde geriye dönük uyumluluk konusundaki yeni taahhüdümüz ile varlık, V0.11.2 v0.11.1 ile tamamen geriye dönük uyumludur, bu yüzden bu test ağlarını test etmeye devam etmeliyiz.”

Prysmatic tarafından tek bir istemci test ağı, geçen hafta boyunca başarılı bir şekilde çalıştı ve şu anda 32 testnet ETH mevduatı gibi canlı koşullar altında 22.000 doğrulayıcıya ulaşmaktadır.

Prysmatic’ten Raul Jordan: “Test ağının yalnızca %59’unu kontrol ediyoruz ve aktif doğrulayıcıların %97,4’ünün blokları düzgün bir şekilde önerdiğini ve bloklara sürekli oy verdiğini görüyoruz” dedi ve ekledi:

“Ağda 300’den fazla eşin etkin olduğu düğümleri görüyoruz, ancak Prysmatic Labs’da dahili olarak sadece 8 düğüm çalıştırıyoruz.”

Lighthouse önümüzdeki hafta tek bir istemci test ağı başlatmayı umuyor, ana kilometre taşı şimdi en az iki olarak görülüyor.

Haziran ayı belki de çok müşterili test ağı için fazla iyimser bir tahmin olabilir, ancak belki de o zamanlar piyasaya sürme gerçekleşebilir.

Bu test ağının üç ay boyunca sorunsuz çalışması gerekir, bu da bize Eylül ayını işaret etmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner