Yükleniyor...

Ethereum’un 250 Dolar Seviyesini Görmesinin Önünde Hiçbir Engel Yok

Ethereum pazarda liderliğini sürdürüyor.

ethereum rally

Ethereum pazarda liderliğini sürdürüyor. Yılın başından bu yana, Ethereum iyi bir eğilimi takip etti ve şimdi ise piyasaya belirsizlik hakim olsa bile ilerlemeye devam ediyor. Ethereum son 24 saat içinde yükselmeye devam etti ve büyük bir direnişi başarıyla kırdı. Dijital varlık kısa vadede 200 dolar, orta vadede ise 250 dolar seviyesine ulaşacak gibi görünüyor.

Piyasa hafta sonunda sert bir toparlanmanın ardından durulmuş gibi görünse de, Ethereum durmuyor. Bitcoin ve XRP gibi büyük kripto para birimleri son 24 saat içinde çok büyük değişim görmezken Ethereum %4 oranında yukarı yönlü hareket etti. Bu ralli,Whale Alert adlı hesabı tarafından yakalanan büyük bir balina hareketine denk geldi.

Yatırımcılar İhtiyatlı Davranıyor

Ethereum 195 dolarlık direncini başarıyla kırdı. Bu pozisyon etrafında çok fazla direnç olmasına rağmen kısa bir geri çekilme bekleniyor; ancak dijital varlık yakında 200 doların üzerine çıkacak gibi görünüyor.

200 dolarlık direncin kırılmasıyla bu altkoinin değerinin artması ve önümüzdeki birkaç gün içinde Bitcoin’in yarılanması ile tetiklenen geniş bir pazar rallisine bağlı olarak FOMO aşamasına girmesi muhtemeldir.

Yükselen Kama Deseni Konusunda Endişe

Analistlerin çoğu Ethereum’un liderliğine ikna olurken, bazıları ise yükselen kama deseninden endişe duyuyor. Bu bir düşüş paterni olarak biliniyor.

Bazı analistler bunun potansiyel bir endişe kaynağı olduğunu kabul ediyor. Neyse ki dijital varlığın hacmi artmaya ve 200 dolara ulaşmaya başlarsa, bu durum kolayca geri döndürülebilen bir şey olacaktır.

Şimdilik boğalar ilk geri çekilmeden önce 200 dolar seviyesini kapatmak isteyecektir. Daha büyük bir kopuş olmadan önce daha yüksek destek ve daha iyi konsolidasyon görülmesi muhtemeldir. 300 dolarlık yılın en yüksek seviyesine ulaşmadan önce bunu 250 dolar seviyesi takip edecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner