Yükleniyor...

Ethereum Balinaları, Son Günlerde 4.5 Trilyon Adet SHIB Topladı

Blockchain ağlarındaki cüzdanları analiz eden WhaleStats platformu, Ethereum balinalarının son birkaç gün içinde 855 milyar adet SHIB satın aldığını bildirdi.

Ethereum Balinalari Son Gunlerde 4.5 Trilyon Adet SHIB Topladi 1

Blockchain ağlarındaki cüzdanları analiz eden WhaleStats platformu, Ethereum balinalarının son birkaç gün içinde 855 milyar adet SHIB satın aldığını bildirdi.

Bildirilen analize göre, birkaç gün önce yüklü SHIB transferleri gerçekleştiren balina cüzdanları, toplam 3.3 trilyon adet token’ı taşımış oldu. Yapılan transferlerin büyüklüğü nedeniyle, Ethereum balinalarının güçlü bir SHIB yükselişi beklediği öne sürüldü.

shib travala

Ethereum Balinaları SHIB Topluyor, Yükseliş Gelecek Mi?

WhaleStats web sitesinde yayımlanan son verilere göre, Ethereum balinaları son üç gün içinde yaklaşık olarak 9,6 milyon dolar değerinde, toplam 855 milyar adet SHIB token satın aldı.

Ay boyunca cüzdanlarındaki SHIB’leri çoğaltan balinalar, token varlık değerini toplam 125 milyon dolara çıkardı. Platformun yaptığı analize göre, en iyi 100 balinadan alınan veriler ışığında yapılan sonuçla, popüler meme token için yoğun bir ilgi duyulduğu ortaya çıkarıldı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, iki adet anonim balina cüzdanı kendi aralarında, yaklaşık olarak 37 milyon dolar değere sahip SHIB token’ları takas etti. Takasın yapıldığı zaman diliminde meme token güçlü bir alım hacmine sahipti.

SHIB, son zamanlarda duyurduğu gelişmeler ve yoğun ilgiyle birlikte, güçlü bir fiyat yükselişine başlamıştı. Özellikle SHIB’in neden yükseldiğini merak eden kullanıcılar, sosyal medyada yoğun aramalarda bulundu. SHIB oyun platformlarının ve yapılacak yakım planlarının başlamasıyla, güçlü bir yükseliş görüleceği iddia ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner