Yükleniyor...

Blokhaus Kurucusu, NFT’lerin Yeni Bir Mülkiyet Yarattığını Söyledi

Blokhaus Kurucusu, dünya genelinde yoğun ilgi gören NFT'lerin, insanlara yeni bir mülkiyet hakkı tanıdığını belirtti.

Blokhaus Kurucusu NFTlerin Yeni Bir Mulkiyet Yarattigini Soyledi

Blokhaus Kurucusu, dünya genelinde yoğun ilgi gören NFT‘lerin, insanlara yeni bir mülkiyet hakkı tanıdığını belirtti.

Blokhaus CEO’su Mark Soares, gelişmekte olan teknoloji sayesinde NFT’lerin dünyada daha fazla yer edineceğini belirtti. Mülkiyetlerden en yenisinin, Blockchain tabanlı değiştirilemez token’lar olduğunu savundu.

Blokhaus’a Göre, NFT’ler Yeni Bir Boyut Getirecek

NFT’lerin kullanıcılara sunduğu mülkiyet hakkında konuşan Soares, şunları söyledi;

“Kendinize ait bir karakter yarattığınızı hayal edin. Size ait bir dünya olacak, size ait eşyalar olacak ve tüm bunları tek tıkla satabileceksiniz. Başkalarına hediye edebileceksiniz.”

NFT’ler, içinde barındırdığı değiştirilemez parçalar sayesinde, insanların gerçek dünya dışında da mülkiyet sahibi olmasına olanak tanıyor.

Soares, mülkiyet anlayışının yakın gelecekte de daha çok yer edineceğinin altını çizdi. İnsanların özellikle NFT oyunları aracılığıyla, kendilerine ait oluşturacakları yeni bir dünyanın mesajını verdi.

NFTler Yeni Bir Boyut Getirecek

Şirket, yeni Blockchain tabanlı NFT oyunuyla, kullanıcılarına mülkiyet kullanımını yüzde 90 oranında sağladığını aktardı. Blockxer ismiyle çıkardığı oyun sayesinde, insanları 90’lı yıllara geri döndürmeyi amaçlıyor. Şirket, geçmiş dönemin trendi Atari oyunlarını yeniden kurguladıklarını belirtti.

Tasarımların önemine vurgu yapan Soares, insanların elde edeceği NFT’lere kendilerinden bir parça katmayı istediğinin altını çizdi.

Gelecek için yeni geliştirmeler ve tasarımlar planlayan Soares, tüm dünyanın NFT’leri benimseyeceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner