Yükleniyor...

Ethereum Boğaları İş Başında: ETH’de Yeni Hedef 440 Dolar

New York merkezli Oanda Corp.

Ethereum Boğaları İş Başında ETHde Yeni Hedef 440 Dolar

New York merkezli Oanda Corp.’un üst düzey piyasa analisti Edward Moya, ana akım medyaya verdiği demeçte, Ethereum (ETH) fiyatının 440 dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

14 Şubat’ta Bloomberg’e konuşan kıdemli piyasa analisti, ayrıca 2020’deki en büyük altcoin’in büyük oranda değer kazanmasının dengesiz bir görüntü verdiği konusunda da uyarı da bulundu. Moya, bu yarısına rağmen kripto para birimindeki yükselişin devam edeceğini ifade etti.

Ardışık kapanış fiyatlarının yukarı ve aşağı hareketlerini ölçen GTI Küresel Güç Göstergesi’ne göre, Ethereum, Mayıs 2019’dan bu yana en çok alış yapılan bölgede. Gösterge 70’i aşarsa varlığın aşırı alım bölgesinde olduğu kabul edilir ve gösterge Ether için göstergedeki seviye bu hafta 92,7’ye kadar yükseldi.

Edward Moya, Ethereum’un rallisine dikkat çekerek kripto paranın yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Analist fiyat tahmininde de bulundu ve ETH’nin 2018’de görülen rekor seviyesinin üstüne çıkarak 400-440 dolarlık bir seviyeye ulaşabileceğini belirtti ve bu seviyenin görülmesinin yükseliş trendinin devam etmesine bağlı olduğuna dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner