Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum, EOS ve NEO'yu Entegre Eden Çin Blockchain’i Genişlemeye Devam Ediyor

Ethereum, EOS ve NEO’yu Entegre Eden Çin Blockchain’i Genişlemeye Devam Ediyor

ABONE OL:google-news
StormGain

Bloomberg ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Red Date Teknoloji CEO’su Yifan He, Çin’in kurucu ortaklığına yardımcı olduğu Blockchain tabanlı Servis Ağı’nın (veya BSN) bu yıl sonuna kadar 100’e yakın kamuya açık ağları entegre etmeyi planladığını açıkladı.

He’ye göre amaçları, BSN’nin küresel genişlemesini sağlamak ve herkesin bu Blockchain agnostik platformunda merkezi olmayan uygulamalar geliştirmesine izin vermektir:

“İnternet ancak herkesin web sitesi kurması ucuz hale geldikten sonra gelişti. Misyonumuz blok zinciri ile ilgili her şeyi BSN’nin platformuna yerleştirmektir. ”

Blockchain Ağı Genişliyor

Çin hükümetinden güçlü destek alan en umut verici Blockchain projelerinden biri olan BSN, Ekim 2019’da kuruldu.

Bu ayın başlarında BSN, birbirinden bağımsız olarak faaliyet gösterecek iki Blockchain ağı oluşturdu: BSN-Çin ve BSN- International. Red Date tarafından yönetilen BSN-International, kamu blok zincirlerini entegrelerinden sorumlu olacak.

Bazı kripto paralar BSN’nin veri merkezlerine zaten eklenmişti. Yifan He’ye göre entegreler, Ethereum, EOS ve Çin merkezli NEO ve Nervos’u içeriyor:

“Entegre edilecek ilk halka açık zincirlerin kim olacağı konusunda birçok fikir aldık. Nisan ayında açıkladığımız Ethereum ve EOS’un yanı sıra başka bir uluslararası kamu zinciri Tezos ve Çin’in önde gelen iki projesi NEO ve Nervos’u dahil etmeye karar verdik. ”

Ayrıca BSN, Haziran sonunda Chainlink’in teknolojisini de benimsedi.

BSN’nin Önündeki Engeller

Bununla birlikte, Pekin’in kamu blok zincirlerine karşı düşmanlığı BSN’nin benimsenmesinde büyük bir engel. Bitcoin, Eylül 2017’den beri Çin’de yasaklı. İngiltere’nin Çin’in Huawei mobil ağından çekilmesi de ayrı bir engel oluşturuyor. Red Date’in tüm bu karamsarlığı dağıtmak amacıyla, BSN-International’a katılmak için Çin’e bağlı olmayan en az yedi ortak aradığı iddia ediliyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar