Yükleniyor...

Crypto Kemal: “Bitcoin’de (BTC) Şu An En Mantıklısı Beklemek”

Bilindiği üzere lider kripto para birimi Bitcoin, uzun zamandır denediği ve Haziran ayından bu yana aşamadığı 10 bin dolarlık kritik psikolojik seviyesini aşmayı nihayet başardı.

feno

Bilindiği üzere lider kripto para birimi Bitcoin, uzun zamandır denediği ve Haziran ayından bu yana aşamadığı 10 bin dolarlık kritik psikolojik seviyesini aşmayı nihayet başardı. Önde gelen kripto para biriminin şu aşamada 10 bin dolar kritik seviyede destek görebilmesi bekleniyor ve haberin yazımı itibariyle de 10.238 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Şimdi Ne Olacak?

Bitcoin hakimiyeti ve dolayısıyla altcoin ilişkisi son zamanlarda bir hayli gündemde. Uzun zamandır beklenen altcoin sezonunun geldiği söylenirken, Bitcoin fiyatının altcoin’ler üzerinde yaratacağı etki de merak konusu oluyor. Hal böyle olunca, şu sıralar hangi hamleleri yapmanın akıllı olacağını da yerli kripto para ekosistemindeki isimlerden Crypto Kemal şu sözlerle belirtti:

“BTC yükselişi hızlanırsa altların üzerinden dozer geçebilir. Bitcoin hareketini tamamladıktan sonra ise altlarda toparlanmalar başlayacaktır.

Altcoin almamış, almayı düşünen arkadaşların beklemesini öneririm. Bitcoin’in ne kadar yükseleceği belli değil. Bitcoin’de beklemek şu sıra en mantıklısı.”

Bitcoin’in bu seviyede tutunup tutunamayacağı, sonraki hamlesinin ne olacağı ve bu hareketlerin altcoin’lere yansıması merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner