Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH) 1500 Doları Aştı! Sırada Ne Var?

Ethereum (ETH) 1500 Doları Aştı! Sırada Ne Var?

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH), dün akşam yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirleyerek 1470 doları aşmıştı. Lider altcoin akşam saatlerinde 1500 dolarlık seviyeyi görmüştü. Peki bu yükselişe analistler ne dedi?

Lider altcoin Ethereum, en son Ocak ayında 1470 dolara ulaşarak yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirlemişti. ETH, dün bu seviyeyi aşmayı başardı 1500 doları da geçti. Kripto para topluluğu altcoin‘in bu hareketini büyük bir heyecanla karşıladı.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1539 dolardan işlem görüyordu. Analistlere göre Ethereum’un bu yükselişi devam edebilir.

Analist Byzantine General, dün gün içinde paylaştığı bir grafikle ETH’nin 2000 dolara doğru ilerlediğini ifade etmişti.

Bir diğer analist Bob Loukas da ETH’nin zahmetsiz bir biçimde 2000 dolar seviyesine ulaşacağını düşünen isimlerden.

Boğa Piyasası Başlamak Üzere

Bir başka analist ise Ethereum’un 1500 doları aşmasını yorumladı. Analiste göre gerçek boğa piyasası başlamak üzere:

“Gerçek boğa piyasası başlamak üzere. $ETH, tüm altcoin’leri harekete geçirecek. YFI ve #DeFi ekosistemi PATLAMAK üzere!”

Analist Cobra Crypto ise ETH’nin 3000 dolara, Chainlnk’in (LINK) ise 30 dolara ulaşacağını ifade etti.

Son zamanlarda, varlık yöneticisi Grayscale, Aralık ayı sonunda desteği kestikten sonra Ethereum Trust’ı kurumsal yatırımcılara yeniden açtı. Bu arada Galaxy Digital’den Mike Novogratz, 2021’de ETH piyasalarında çok fazla fiyat hareketi görüleceğini ve muhtemelen bazı kurumsal yatırımcıların ETH satın alabileceğini belirtmişti. Galaxy Digital, yakında Şubat ayı ortasında çıkacak olan Ethereum odaklı bir fon paketi başlatacağını da söyledi. Bu gibi birçok gelişme ETH’nin fiyat hareketi için olumlu olmaya devam ediyor gibi görünüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar