Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Yeni Rekor: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi 1.500 Dolarla Kaydedildi

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum'da 1.

eth rekor

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum’da 1.500 dolar seviyesi kırıldı. Son 24 saatte %8’i aşkın yükseliş kaydeden Ethereum birçok borsada 1.500 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

MgrhUy2P
ETH/USDT Grafiği. Kaynak: TradingView

2020 yılının Mart ayındaki likidite kriziyle birlikte 100 dolar seviyesinin altına kadar gerileyen Ethereum, 2020 yılını 750 dolar seviyesinde kapatmıştı. 2021 yılının ilk birkaç haftasında değerini neredeyse iki katına çıkaran Ethereum yükselişine devam ediyor.

Özellikle Ethereum 2.0 ve merkezsiz finans cephelerinde yaşanan sevindirici gelişmeler nedeniyle Ethereum’da yatırımcıların büyük bir beklenti içerisinde. Öyle ki bugün Ethereum 2.0 için stake edilen ETH miktarının 4.1 milyar dolarlık rekor seviyeye ulaştığını duyurmuştuk.

Haberimizin hazırlandığı sırada küçük çaplı bir fiyat düzeltmesine giderek 1.473 dolar seviyesine kadar gerileyen Ethereum’da analistler yükselişin devam edeceği düşüncesinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner