Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum'da (ETH) Yeni Rekor: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi 1.500 Dolarla Kaydedildi

Ethereum’da (ETH) Yeni Rekor: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi 1.500 Dolarla Kaydedildi

ABONE OL:google-news

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum’da 1.500 dolar seviyesi kırıldı. Son 24 saatte %8’i aşkın yükseliş kaydeden Ethereum birçok borsada 1.500 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

MgrhUy2P
ETH/USDT Grafiği. Kaynak: TradingView

2020 yılının Mart ayındaki likidite kriziyle birlikte 100 dolar seviyesinin altına kadar gerileyen Ethereum, 2020 yılını 750 dolar seviyesinde kapatmıştı. 2021 yılının ilk birkaç haftasında değerini neredeyse iki katına çıkaran Ethereum yükselişine devam ediyor.

Özellikle Ethereum 2.0 ve merkezsiz finans cephelerinde yaşanan sevindirici gelişmeler nedeniyle Ethereum’da yatırımcıların büyük bir beklenti içerisinde. Öyle ki bugün Ethereum 2.0 için stake edilen ETH miktarının 4.1 milyar dolarlık rekor seviyeye ulaştığını duyurmuştuk.

Haberimizin hazırlandığı sırada küçük çaplı bir fiyat düzeltmesine giderek 1.473 dolar seviyesine kadar gerileyen Ethereum’da analistler yükselişin devam edeceği düşüncesinde.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar