Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Bir Düzeltme Görebilir

Blockchain analitik firması Santiment’e göre, Ethereum’un (ETH) devam eden mitinginin durabileceğine dair işaretler var

ethereum duzeltme gerceklesebilir 1280x853

Blockchain analitik firması Santiment’e göre, Ethereum’un (ETH) devam eden mitinginin durabileceğine dair işaretler var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada “Ethereum” kelimesinden bahsedenlerin sayısı, 2019 Temmuz ayından bu yana görülmeyen en yüksek seviyelere ulaştı. Bu yükselişin işareti olarak görülebilir, ancak Santiment, bu artışların tarihsel olarak zirveye denk geldiğini belirtiyor. Bu durum 2019 yılının Şubat ve Haziran ayları ile de oldukça benzerlik gösteriyor.

Kripto para piyasasında Haziran ayının başından beri yaşanan fiyat artışı düşünüldüğünde, ETH’de en iyi performans gösteren kripto paralar arasında yer alıyor. Ancak Santiment tarafından paylaşılan teknik bir analize göre, Ethereum’da bir düzeltme yaşama olasılığı oldukça yüksek.

Daha önceleri de popüler bir analist aşağıdaki grafiği paylaşarak, Ethereum’un 380 dolar seviyesine kadar yükselip daha sonra düşeceğini belirtmişti.Analistin zirve sonrası tahmini ise, 2021 yılının ilk aylarında Ethereum, 100 dolarlık kritik bölgenin altında olacak.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum (ETH), yazım itibari ile 315 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x