Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Bir Düzeltme Görebilir

Blockchain analitik firması Santiment'e göre, Ethereum'un (ETH) devam eden mitinginin durabileceğine dair işaretler var.

ethereum duzeltme gerceklesebilir 1280x853

Blockchain analitik firması Santiment’e göre, Ethereum’un (ETH) devam eden mitinginin durabileceğine dair işaretler var.

Sosyal medyada “Ethereum” kelimesinden bahsedenlerin sayısı, 2019 Temmuz ayından bu yana görülmeyen en yüksek seviyelere ulaştı. Bu yükselişin işareti olarak görülebilir, ancak Santiment, bu artışların tarihsel olarak zirveye denk geldiğini belirtiyor. Bu durum 2019 yılının Şubat ve Haziran ayları ile de oldukça benzerlik gösteriyor.

Kripto para piyasasında Haziran ayının başından beri yaşanan fiyat artışı düşünüldüğünde, ETH’de en iyi performans gösteren kripto paralar arasında yer alıyor. Ancak Santiment tarafından paylaşılan teknik bir analize göre, Ethereum’da bir düzeltme yaşama olasılığı oldukça yüksek.

Daha önceleri de popüler bir analist aşağıdaki grafiği paylaşarak, Ethereum’un 380 dolar seviyesine kadar yükselip daha sonra düşeceğini belirtmişti.Analistin zirve sonrası tahmini ise, 2021 yılının ilk aylarında Ethereum, 100 dolarlık kritik bölgenin altında olacak.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum (ETH), yazım itibari ile 315 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner