Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları Hangi Altcoin’leri Topluyor?

WhaleStats verilerine göre Ethereum (ETH) balinaları son 24 saatte stablecoin'ler ve ETH haricinde Decentraland (MANA), Gala (GALA) ve Chainlink (LINK) alımı gerçekleştirdi.

eth balina

WhaleStats verilerine göre Ethereum (ETH) balinaları son 24 saatte stablecoin’ler ve ETH haricinde Decentraland (MANA), Gala (GALA) ve Chainlink (LINK) alımı gerçekleştirdi. Balinalar ayrıca son 1 gün içinde yine ETH ve stablecoin’ler haricinde LINK ve Polygon (MATIC) satışı gerçekleştirdi.

WhaleStats’tan edinilen bilgilere göre en büyük 1000 Ethereum balinası, MANA ve GALA topluyor. Balinaların son 24 saatte en çok trade ettiği token ise LINK oldu. Balinalar ayrıca SAND, ANKR ve GRT alımları da gerçekleştirdi.

Ekran Resmi 2022 02 20 14.21.58

FTX Token (FTT) Liderliğini Koruyor

Balinalar, Ethereum haricinde ellerinde en çok kripto para borsası FTX’in token’ı FTT’yi bulunduruyor. FTT’yi popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) izliyor. Birkaç aydır balinaların elinde tuttuğu kripto para açısından bu iki token arasında bir yarış yaşanıyordu. Kimi zaman liderliği SHIB ele geçirirken kimi zaman FTT birincilik koltuğuna oturuyor.

FTT ve SHIB’i USDC, USDT, BEST, OKB, MANA, CRO, BTR, MATIC, WBTC, GALA, MXC ve FTM izliyor.

Ekran Resmi 2022 02 20 14.29.07

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner