Yükleniyor...

Anadolu Üniversitesi, Metaverse Semineri Düzenleyecek

Üniversitelerin, metaverse ve NFT teknolojilerine ilgisi her geçen gün artıyor.

anadolu universitesi metaverse

Üniversitelerin, metaverse ve NFT teknolojilerine ilgisi her geçen gün artıyor. Bu teknolojileri doğru anlamak ve ayak uydurmak için üniversiteler çalışmalara başladı. Bu doğrultuda Anadolu Üniversitesi metaverse ile ilgili seminer düzenleyeceğini duyurdu.

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2021/2022 Bahar Dönemi ‘Eğitimde Biz Bize’ Seminerleri, ‘Sosyal Medyada Kişiliğini Korumak’ semineriyle başladı. Bir sonraki seminerin ise metaverse ile ilgili olduğu belirtildi. ‘Metaverse: Ayrı Dünyalar’ isimli seminerin 24 Şubat’ta düzenleneceği aktarıldı.

‘Metaverse: Ayrı Dünyalar’ Semineri 24 Şubat’ta

Anadolu Universitesi metaverse semineri

‘Eğitimde Biz Bize’ seminerleri ‘Metaverse: Ayrı Dünyalar’ başlığıyla ve Doç. Dr. Levent Şahin’in sunumuyla 24 Şubat Perşembe günü devam edecek. Haziran ayının sonuna kadar sürecek olan seminer dizisinde farklı konular her ay alanında uzman kişiler tarafından ele alınarak genel olarak Anadolu Üniversitesi ve özelde ise Eğitim Fakültesi’nin akademik bilgi birikimi ilgililerin yanı sıra küresel ölçekteki paydaşlarla da paylaşılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner