Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları Ne Topluyor?

WhaleStats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte Magic Internet Money (MIM) satın alımı gerçekleştirdi.

balina balina

WhaleStats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte Magic Internet Money (MIM) satın alımı gerçekleştirdi. Balinalar MIM dışında Shiba Inu (SHIB), Reserve Rights Token (RSR), The Sandbox (SAND), Kishu Inu (KISHU), Polygon (MATIC) ve Enjin Coin (ENJ) topladı.

Ekran Resmi 2022 02 07 15.34.39

WhaleStats’tan gelen yeni verilere göre 1000 en büyük ETH balinası, USDC, USDT ve ETH haricinde son 24 saat içinde en çok MIM alımı gerçekleştirdi. Magic Internet Money, ABD dolarına sabitlenmiş ve Abracadabra tarafından basılmış bir stablecoin’dir.

Yine aynı siteden alınan verilere göre balinalar en çok Shiba Inu (SHIB) alım satımı gerçekleştiriyor. SHIB son 24 saatte %24 oranında yükseliş kaydetti.

Ethereum balinalarının son yedi gün içinde en çok satın aldığı tokenlara bakıldığında ise MATIC’in stablecoin’ler ve ETH’nin hemen ardından geldiğini görüyoruz. MATIC ise son 24 saatte %4.5 oranında yükseldi.

Ethereum Balinalarının Cüzdanlarında Ne Var?

En büyük 1000 ETH balinası, cüzdanlarında ETH dışında sırasıyla FTX Token (FTT), SHIB, USDC, USDT, OKB, BEST, CRO, MANA, MATIC, GALA ve WBTC bulunduruyor.

Ekran Resmi 2022 02 07 15.59.44

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner