Yükleniyor...

Bud Light, Super Bowl Reklamı İçin Nouns DAO ile Ortaklık Kurdu

Bira devi Bud Light, Super Bowl reklamı için Nouns DAO ile ortaklık kurdu.

bud light super bowl reklami icin nouns dao ile ortaklik kurdu y

Bira devi Bud Light, Super Bowl reklamı için Nouns DAO ile ortaklık kurdu. 

Bira devi Anheuser-Busch’ın Bud Light’ı, Pazar günü yayınlanmaya başlanan Super Bowl reklamı için Ethereum ağında yer alan bir NFT projesi olan Nouns DAO ile işbirliği yaptı. Bud Light’tan Corey Brown The Block’a verdiği demeçte söz konusu ortaklığın bira markasının NFT alanında kendini daha fazla teşvik etmesine olanak tanıyacağını söyledi. Reklam, Bud Light’ın yeni karbonhidratsız birası Bud Light NEXT’i tanıtıyor. Nouns DAO, Ethereum ağında yer alan bir NFT projesidir. 

Brown ayrıca bir DAO ile çalışmanın Bud Light’ın tüketicilerle bulundukları yerde buluşmasını sağlayacağını söyledi ve ekledi:

“Bud Light NEXT’in bize Bud Light’a daha fazla hayran getirme fırsatı sunmasına benzer şekilde, Bud Light N3XT Koleksiyonu, Nouns DAO ile ortaklığımız ve NFT alanına giriş, yerleşik ve yeni hayranlarla tamamen farklı bir şekilde etkileşim kurmamızı sağlayacak.”

Geçtiğimiz ay Bud Light, 12.722 parçadan oluşan Bud Light N3XT adlı NFT koleksiyonunu piyasaya sürmüştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner