Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları Son 24 Saatte En Çok CRO Alıp Sattı

Whale Stats verilerine göre top 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte en çok Crypto.

Young Humpback Whale

Whale Stats verilerine göre top 1000 Ethereum (ETH) balinası, son 24 saatte en çok Crypto. com (CRO) trade’i gerçekleştirdi.

En büyük 1000 Ethereum balinasını takip eden veri platformu Whale Stats, son 1 günde en çok alınıp satılan kripto para biriminin popüler borsa Crypto. com’un yerel token’ı CRO olduğunu açıkladı. Coingecko’ya göre CRO son 24 saatte %0.01 oranında değer kaybı yaşadı. Kripto para yazının yazıldığı sırada 0.543970 dolardan işlem görüyordu.

Whale Stats’a göre son 24 saatte en çok alınan token’lar ise sırasıyla ETH, USDC, USDT, BUSD, MATIC, CRO, LINK, MANA, SAND ve ELON oldu.

Ayrıca yine verilerin bize gösterdiğine göre top 1000 balina Ethereum dışında ellerinde en çok popüler meme token’ı Shiba Inu’yu (SHIB) tutuyor. SHIB’i FTX’in yerel token’ı FTT, USDT, USDC, BEST, GALA ve CRO gibi kripto para birimleri izliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner