Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH) Beklenen Seviyeyi Geçerek Rekor Kırdı: 2.000 Dolar!

Ethereum (ETH) Beklenen Seviyeyi Geçerek Rekor Kırdı: 2.000 Dolar!

ABONE OL:google-news

Lider altcoin Ethereum (ETH) son günlerdeki yükselişini devam ettirerek yeni bir ATH belirledi. Analistlerin önemli bir direnç seviyesi olarak gördüğü 2.000 doları aşmayı başaran ETH, 2.042 dolara kadar yükseldi.

Ethereum’un bu yükselişi kripto para topluluğunda büyük bir heyecan uyandırdı. Popüler altcoin, yazının yazıldığı sırada 2.020 dolardan işlem görüyordu.

Bununla birlikte bazı yorumcular, Ethereum’un hala değerinin altında fiyatlandığını ve Bitcoin’in performansının gerisinde kaldığını söylüyor. Popüler analist Lark Davis, “Ethereum’u 2.000 dolarda görmek harika olsa da hala önceki seviyesini üçe katlayan Bitcoin‘in gerisinde kalıyor. Bana göre değerinin çok altında fiyatlanıyor.” şeklinde bir tweet attı.

Lider altcoin Ethereum, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %5.4 yükselirken, 7 gündeki kazanımını %9.7’ye çıkardı. Son 30 günde ise %54 oranında değer kazandı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar