Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Beklenen Seviyeyi Geçerek Rekor Kırdı: 2.000 Dolar!

Lider altcoin Ethereum (ETH) son günlerdeki yükselişini devam ettirerek yeni bir ATH belirledi.

ethereum rekor kirdi eth 2000 dolar

Lider altcoin Ethereum (ETH) son günlerdeki yükselişini devam ettirerek yeni bir ATH belirledi. Analistlerin önemli bir direnç seviyesi olarak gördüğü 2.000 doları aşmayı başaran ETH, 2.042 dolara kadar yükseldi.

Ethereum’un bu yükselişi kripto para topluluğunda büyük bir heyecan uyandırdı. Popüler altcoin, yazının yazıldığı sırada 2.020 dolardan işlem görüyordu.

Bununla birlikte bazı yorumcular, Ethereum’un hala değerinin altında fiyatlandığını ve Bitcoin’in performansının gerisinde kaldığını söylüyor. Popüler analist Lark Davis, “Ethereum’u 2.000 dolarda görmek harika olsa da hala önceki seviyesini üçe katlayan Bitcoin’in gerisinde kalıyor. Bana göre değerinin çok altında fiyatlanıyor.” şeklinde bir tweet attı.

Lider altcoin Ethereum, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %5.4 yükselirken, 7 gündeki kazanımını %9.7’ye çıkardı. Son 30 günde ise %54 oranında değer kazandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner