Anasayfa Kripto Para Haberleri Ethereum (ETH) Boğaları, Bitcoin'den (BTC) Sıyrılıyor

Ethereum (ETH) Boğaları, Bitcoin’den (BTC) Sıyrılıyor

ABONE OL:google-news

Bitcoin.org ve BitcoinTalk Cobra’nın anonim sahibi, Bitcoin üzerinde Twitter’da hararetli bir tartışma başlattı ve muhtemelen 2020’nin en iyi performans gösteren kripto varlığı olarak ETH’yi seçti.

Bitcoin topluluğunda tartışmalı görüşleriyle tanınan Cobra, artık Ethereum’un boğa piyasasını yönlendirirken Bitcoin’in fiyatıyla birlikte hareket etmekten kurtulmaya çalıştığını düşünüyor.

“Bitcoin’in ayak altından çekildiğini hissediyorum, eğer ETH tarafından yönlendirilen bir boğa piyasası görürsek, BTC’ye olan güven daha çok sarsılır.

ETH ve BTC veya ETH ve BTC

Diğer tüm kripto varlıklarından daha iyi performans göstermenin yanı sıra, Ethereum, 2 Ağustos flaş çökmesinden sonra geri dönen ve daha yüksek direnç seviyelerini ilk kazanan kripto para oldu. Yine de, yatırımcıların çoğu ETH’nin BTC’den ayrılması durumunda daha iyisini yapabileceğini düşünüyor.

BTC’nin lider pozisyonu hakkında konuşan Blockspace’in kurucusu, ETH’nin BTC ile ancak Ethereum 2.0’a kurulduktan sonra rekabet edebileceğini düşünüyor, ancak o zamana kadar Bitcoin’in fiyatının ETH ile ilgilenmediğini söylüyor.

Ancak olası en iyi senaryo, iki varlığın bir arada var olabileceği ve birbirini tamamlayabileceğidir. ETH kurucu ortağı Vitalik’in, yakın zamanda belirttiği gibi; ETH, BTC için bir rekabet değil, Satoshi’nin BTC vizyonunun devamıdır.

Ethereum 2.0 başarılı olursa, köprüleme çözümlerini mümkün kılacak bir DApps ekosistemi oluşturacak ve çoğu insan farkında olmadan bile iki varlık arasında geçiş yapacak.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakZycrypto
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,642TakipçilerTakip Et
871AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar