Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Boğaları, Bitcoin’den (BTC) Sıyrılıyor

Bitcoin.org ve BitcoinTalk Cobra’nın anonim sahibi, Bitcoin üzerinde Twitter’da hararetli bir tartışma başlattı ve muhtemelen 2020’nin en iyi performans gösteren kripto varlığı olarak ETH’yi seçti

Ethereum ETH Boğaları Bitcoinden BTC Sıyrılıyor

Bitcoin.org ve BitcoinTalk Cobra’nın anonim sahibi, Bitcoin üzerinde Twitter’da hararetli bir tartışma başlattı ve muhtemelen 2020’nin en iyi performans gösteren kripto varlığı olarak ETH’yi seçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin topluluğunda tartışmalı görüşleriyle tanınan Cobra, artık Ethereum’un boğa piyasasını yönlendirirken Bitcoin’in fiyatıyla birlikte hareket etmekten kurtulmaya çalıştığını düşünüyor.

“Bitcoin’in ayak altından çekildiğini hissediyorum, eğer ETH tarafından yönlendirilen bir boğa piyasası görürsek, BTC’ye olan güven daha çok sarsılır.

ETH ve BTC veya ETH ve BTC

Diğer tüm kripto varlıklarından daha iyi performans göstermenin yanı sıra, Ethereum, 2 Ağustos flaş çökmesinden sonra geri dönen ve daha yüksek direnç seviyelerini ilk kazanan kripto para oldu. Yine de, yatırımcıların çoğu ETH’nin BTC’den ayrılması durumunda daha iyisini yapabileceğini düşünüyor.

BTC’nin lider pozisyonu hakkında konuşan Blockspace’in kurucusu, ETH’nin BTC ile ancak Ethereum 2.0’a kurulduktan sonra rekabet edebileceğini düşünüyor, ancak o zamana kadar Bitcoin’in fiyatının ETH ile ilgilenmediğini söylüyor.

Ancak olası en iyi senaryo, iki varlığın bir arada var olabileceği ve birbirini tamamlayabileceğidir. ETH kurucu ortağı Vitalik’in, yakın zamanda belirttiği gibi; ETH, BTC için bir rekabet değil, Satoshi’nin BTC vizyonunun devamıdır.

Ethereum 2.0 başarılı olursa, köprüleme çözümlerini mümkün kılacak bir DApps ekosistemi oluşturacak ve çoğu insan farkında olmadan bile iki varlık arasında geçiş yapacak.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x