Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH), Bu Grafiği Takip Ederse "On Yılın Yatırımı" Olacak

Ethereum (ETH), Bu Grafiği Takip Ederse “On Yılın Yatırımı” Olacak

ABONE OL:google-news

CryptoWolf (@IamCryptoWolf) kısa süre önce Twitter’da bazı cesur tahminlerde bulundu ve Ethereum (ETH)2020 tahminiyle ilgili bir grafik yayınladı.

Ethereum (ETH) Bitcoin’i Takip Ediyor

Ethereum (ETH) on yılın en iyi yatırımı olabilir mi? CryptoWolf’a (@IamCryptoWolf) göre, piyasa değeri açısından ikinci büyük varlık Bitcoin’in 2010’lardaki parabolik büyümesini takip edecek. Bu cesur bir ifadedir, ancak CryptoWolf, son on yılda Bitcoin’in büyümesini ve bu on yılda Ethereum’un potansiyel büyümesini grafik olarak eşleştirdi. Görünüşe göre, her ikisi de şaşırtıcı derecede benzerlik gösteriyor.

Ayrıca analist öngörüsünden o kadar emin ki “Bu grafik göz ardı edilmemelidir,” diye uyarıda bile bulunuyor.

Bitcoin grafiği Ethereum ile oldukça iyi görünüyor, ancak bu tezde çok fazla boşluk var. Bir yandan, Ethereum’un gelecekteki büyümesinin çoğu ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesine bağlı. Tam özellikli ETH 2.0’ın kullanılabilir hale gelmesi birkaç yıl daha sürecek. Ayrıca Ethereum’un Bitcoin yolunu takip edeceğini varsaymak çok afaki görünüyor. Grafikler bu şekilde çalışmıyor. Ancak, paralellikler gerçekten de şaşırtıcı.

Ethereum’un (ETH) En Büyük Sorunu Ölçeklendirme

Bu görüş Twitter’da büyük bir gürültü ortaya çıkarmasına rağmen, grafiğe verilen yanıtlar oldukça ilginçti. Bazıları CryptoWolf’u eleştirdi ve “on yılın yatırımı”nın henüz kendini kanıtlamamış büyük bir bilinmeyen olacağına inanıyordu. Başka bir deyişle, karanlık at tüm endüstriyi fırtına ile devralacak. Bu, Ethereum’un hala umutsuzca istediği benimsenmeye ulaşmasını engelleyen ölçekleme ile mücadele ettiği göz önüne alındığında, daha mantıklı görünüyor.

Bununla birlikte, her zamanki gibi bunu fırsat bilen taraftarlar kendi kripto paralarını öne çıkarmaya başladılar. Bazıları IOTA’dan, bazıları Ripple’ın XRP’sinden bahsetti, ancak kimse kimseyi ikna edemedi. 2017’ye kadar, ilk 10 kripto para biriminin şu ana kıyasla tamamen farklı göründüğünü hatırlayın. Bu nedenle, bunun 5 yıl içinde gerçekleşmesini bekleyebiliriz. Kısacası, önümüzdeki yıllarda, projeler bir kullanım örneği bulmak için mücadele ettikçe birçok “üst düzey” kripto para birimi ortadan kalkacak.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

925BeğenenlerBeğen
627TakipçilerTakip Et
18,459TakipçilerTakip Et
615AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar