Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Destekleyicisi: Cardano’nun (ADA) Piyasa Değerinin Sağlam Açıklaması Yok

Ethereum (ETH) taraftarına göre Cardano’nun (ADA) piyasa değeri, akıllı kontratlara rağmen rasyonel biçimde açıklanamıyor.

Cardano 1200x675 1

Ethereum (ETH) taraftarına göre Cardano’nun (ADA) piyasa değeri, akıllı kontratlara rağmen rasyonel biçimde açıklanamıyor.

Cardano, kripto para piyasasındaki düşüş trendini takip etmemesiyle ilgi odağı oldu. Neredeyse her zaman yükseliş trendinde olan ADA, piyasa değeri açısından üçüncü kripto para oldu.

Ama Anthony Sassano, Ethereum’un piyasa değerinin %25’ine ulaşabilmesi için temele sahip olmadığını söylüyor.

Cardano Boğası Durmuyor

Bu hafta, kripto para piyasaları için zorluydu. Bitcoin (BTC) başta olmak üzere çoğu kripto para düşüş eğilimi göstermişti. Hatta Ethereum’un (ETH) fiyatı, haftanın başından beri %20’den fazla değer kaybetti.

Cardano’da ise durum tam tersi. Yazdığımız zaman yükseliş trendi gösteren ADA, Coinmarketcap’e göre bu hafta %50’den fazla değer kazandı.

adausd chart

Öncelikle düzeltme yaşayan kripto para, ardından ciddi yükseliş trendini gösterdi ve değeri daha da arttı.

Bunun sonucunda piyasa değeri 41 milyar dolar olan ADA, Ethereum’un piyasa değerinin yaklaşık %25’ine eşit.

Sassano: Cardano’nun Piyasa Değerini Açıklayan Bir Şey Yok

ADA boğaları mutlu olsa da, bazıları piyasa yapısı ve değerinin arkasındaki olayları görmede başarısız olabilir. Sassano’ya göre Cardano, piyasalar yerine söylemler üzerine çalışıyor.

Ona göre Cardano’nun akıllı kontrat platformu olmasa da piyasa değeri 35 milyar dolar. Bu da kripto para borsasının söylemlere bağlı çalıştığının göstergesi. Çoğu yorumcuya göre Cardano’nun fiyatını artıran küçük yatırımcılar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner