Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Kurucu Ortağı Polkadot (DOT) ve Cardano’ya (ADA) Yatırım Yaptığını Söyledi

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Anthony Di Iorio, hem Cardano (ADA) hem de Polkadot'un (DOT) geleceğinde potansiyel gördüğünü söyledi.

cardano ada

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Anthony Di Iorio, hem Cardano (ADA) hem de Polkadot’un (DOT) geleceğinde potansiyel gördüğünü söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Di Iorio, 2012 yılında organize bir Bitcoin (BTC) konferansında Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile görüştükten kısa bir süre sonra Ethereum geliştirme ekibine katıldı. Ethereum’da geçirdiği zamanın ardından De Iorio, Toronto merkezli bir blok zinciri şirketi olan Decentral’ı kurmak için ayrıldı. Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda, mevcut kripto portföy yapısı hakkında soru sorulduğunda, Di Iorio yatırımlarını ve neden Polkadot ve Cardano’da potansiyel gördüğünü açıkladı.

“Şimdi biraz basitliğe geri döndüm. Bir dizi farklı projedeyim, ancak işlerimin çoğu en iyi projelerde. Polkadot’un büyük bir hayranıyım, Cardano’nun büyük bir hayranıyım. Charles’ın büyük hayranyım diyelim. Bilirsiniz, bir şeyleri yapma biçiminde bazı farklı yaklaşımlar benimsemek, yaptıklarının akademik tarafında çok daha fazlası ve bir şeyleri öne çıkarmak var. Gavin Wood’un gerçek büyük hayranı.”

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Aralık 2013’te Di Iorio, Vitalik Buterin ve mevcut Polkadot CEO’su Gavin Wood ile birlikte Ethereum’u kurdu.

“Ethereum’daki günlerden bu adamları tanıyorum -ve onların itici güçlerini ve rekabet güçlerini ve zekalarını bilerek- son birkaç yıldır bu projeleri görebildim ve geldikleri yere gelebileceklerini biliyordum. ”

Diğer kripto paralara gelince, Di Iorio işleri basit tutmak ve daha büyük projelere yatırım yapmak istiyor:

“Ağırlıklı olarak ilk birkaç şeydeyim, Ether, Bitcoin, Cardano, Polkadot. Ben Cosmos’u severim. Ve birkaç tane daha var, ancak tüm DeFi (merkezi olmayan finans) içinde kaybolmuyorum. Sadece yeterli zamanın, yeterli enerjinin olmadığını düşünüyorum. Bu tür şeylerin çoğunu yürütmek ve her şeyin üstünde tutmak için tam zamanlı bir iş, bu yüzden son birkaç yılda hayatımı biraz basitleştirdim.”


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
mehmet
mehmet
1 yıl önce

iyiki çıkmış bu haber.. 1.60 dan 1.39 a düştü ada.. dün akşam 1.45 den sattım.. 1g grafiği dün akşam ilk defa aşağı kırdı aylar sonra.. yılbaşında 15 cet iken şu anda 1.40 demek 9x demek.. kar satışları var

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x