Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH) Rekor Tazeledi! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

Ethereum (ETH) Rekor Tazeledi! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH), yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyerek rekor tazeledi. Ethereum ağının yerel kripto para birimi olan ETH’nin fiyatı erken saatlerde rekor seviyelere yükseldi.

Fiyatlar, son 24 saatte %10’dan fazla artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1439 doların üzerine çıkarak 1454 dolar seviyesine ulaştı. ETH, Bitcoin’i (BTC) takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyelere çıkarken, bu yılın hareketlerine bakılırsa %88’lik artışla lider kripto para birimini geride bıraktı. BTC bu yıl şimdiye kadar %10.98 yükseldi.

ETH, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %10’luk bir artış yaşadı. ETH, ayrıca 1430 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Twitter’da Trend Topic Oldu

Ethereum ayrıca 26.400 tweet’le Twitter’da trend topic olmayı başardı. Lider altcoin, şu an sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar