Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Rekor Tazeledi! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi!

Ethereum (ETH), yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyerek rekor tazeledi.

eth rekor 2

Ethereum (ETH), yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyerek rekor tazeledi. Ethereum ağının yerel kripto para birimi olan ETH’nin fiyatı erken saatlerde rekor seviyelere yükseldi.

Fiyatlar, son 24 saatte %10’dan fazla artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1439 doların üzerine çıkarak 1454 dolar seviyesine ulaştı. ETH, Bitcoin’i (BTC) takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyelere çıkarken, bu yılın hareketlerine bakılırsa %88’lik artışla lider kripto para birimini geride bıraktı. BTC bu yıl şimdiye kadar %10.98 yükseldi.

ETH, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %10’luk bir artış yaşadı. ETH, ayrıca 1430 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Twitter’da Trend Topic Oldu

Ethereum ayrıca 26.400 tweet’le Twitter’da trend topic olmayı başardı. Lider altcoin, şu an sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner