Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tron (TRX) ve Diğer Altcoin'ler Önümüzdeki Günlerde Uçuşa Geçebilir

Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tron (TRX) ve Diğer Altcoin’ler Önümüzdeki Günlerde Uçuşa Geçebilir

ABONE OL:google-news

Bitcoin, 2019’da etkileyici bir ilerleme kaydetti ve yılın başından bu yana değerini yüzde 185’den fazla artırdı. Kripto para topluluğu, Bitcoin’den daha fazlasını beklerken bugüne kadar kaydedilen ilerlemeden son derece mutlular.

Galaxy olarak bilinen kripto para analisti, Bitcoin fiyatındaki güçlü yükselişin yakında altcoin’lerde yaşanacak yükselişe kıyasla hiçbir şey olmadığını öne sürdü. Analist, altcoin’lerin ölmeleri için bir neden olmadığını, çünkü zaten asla canlı olmadıklarını iddia ederken, hepsinin bir pazarlama planının parçası olduğunu öne sürüyor. Galaxy, insanların pazarlamada artık daha iyi olduklarını ve açgözlülüğün değişmediğine vurgu yapıyor.

Analistin değinmeye çalıştığı şey, Bitcoin’i 10.000 doları geçmesinin ardından büyük bir FOMO akımının ortasında kalan ve alım fırsatını kaçırdığını düşünen insanların altcoin’lere yöneleceği yönünde.

Yüksek Bitcoin Hakimiyeti Altcoin’leri Sınırlandırıyor

Bitcoin, piyasa hakimiyetini güçlü bir şekilde elinde tutuyor ve piyasa hakimiyeti şu anda neredeyse yüzde 60 seviyelerinde. Bu durum altcoin’lerin yükselmesini iyiden iyiye engelliyor. Nitekim, Bitcoin yükseldikçe insanların bir kısmı artan fiyattan dolayı altcoin’lere yöneliyor.

Şimdiye kadar sadece Ethereum tüm altcoin’ler arasından Bitcoin rallisini takip eden kripto para birimi oldu. Bazı analistler, altcoin sezonunun çoğu insanın tahmin ettiğinden daha yakın olduğuna inanıyor. The Crypto Dog olarak bilinen popüler kripto para analisti, altcoin’lerin birkaç hafta içinde Bitcoin’e karşı sert bir şekilde yükselişe geçeceğini dile getirdi.

Bitcoin hakimiyeti şu anda yüzde 59,4 ve analist Josh Rager, öncü kripto para biriminin hakimiyet oranının yüzde 60’ı aşmasının Bitcoin için iyi, altcoin’ler için ise son derece kötü olacağı konusunda uyarıyor.

The Crypto Dog’un öngörüsü gerçeğe dönüşecek olursa altcoin sahipleri yakında güçlü yükselişlere tanık olabilirler. Ancak, Josh Rager gibi analistlerin değindiği gibi, Bitcoin hakimiyeti yüzde 60’ı aşacak olursa altcoin’ler için beklenen yükseliş başka bahara kalabilir ve hatta düşüşler görülebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar