Yükleniyor...

Ethereum (ETH) ve Internet Computer (ICP) Yükseliyor

Ethereum (ETH) ve Internet Computer (ICP) tokenları yükseliş gösteriyor.

grafik

Ethereum (ETH) ve Internet Computer (ICP) tokenları yükseliş gösteriyor.

Piyasa hafif bir toparlanma eğilimi gösterirken, iki kripto para emsallerinin önüne geçmiş durumda. Ethereum ve Internet Computer, artışlarıyla göze çarpıyor.

Kripto metrik platformu Coingecko’ya göre ETH, son 24 saat içerisinde %13.9 oranında artış göstererek 2.102 dolar seviyesine çıktı. En büyük altcoin, geçtiğimiz Perşembe gününden bu yana ilk kez 2000 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Dfinity tarafından geliştirilen “Internet Computer” blockchain’inin yerel tokenı ICP de Goldman Sachs’ın en son kripto para raporunda varlıktan bahsetmesinin ardından son 24 saat içerisinde %18.3 oranında artış göstererek 44.36 dolara yükseldi. Varlığın işlem sayısı da bir gün içerisinde iki katına çıktı.

Goldman Sachs’ın raporu 2017’den bu yana “kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi dünyasındaki muazzam değişimi” araştırdı ve Dfinity dahil olmak üzere birkaç “yeni nesil merkezi olmayan platformu” öne çıkardı. Şirket, Dfinity’i yenilikçi olarak nitelendirerek, “geleceğe giden yolu açabileceğini” ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner