Yükleniyor...

Ethereum’daki (ETH) Yükseliş Devam Ederken Analistler ve Trader’lar Ne Diyor?

Son birkaç gün içinde 200 dolar seviyesini aşan Ethereum (ETH), 220 dolara kadar yükseldi ve bu yazının kaleme alındığı sırada 221 dolardan işlem görüyor.

Ethereum ETH

Son birkaç gün içinde 200 dolar seviyesini aşan Ethereum (ETH), 220 dolara kadar yükseldi ve bu yazının kaleme alındığı sırada 221 dolardan işlem görüyor. En büyük ikinci kripto para her ne kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.432 doların çok altında işlem görüyor olsa da toparlanmaya devam etmesi analistlerin fiyat bahislerini yükseltmesine sebep oluyor.

Kripto para analistlerinin ve trader’larının büyük çoğunluğu kısa vadede ETH’nin yükselmeye devam edeceği görüşünde.

237 Dolara Ulaşılmasının Ardından Düzeltme Gelecek

Twitter’daki ismini yakın zaman önce “Bitcoin Jack”ten “Ethereum Jack” olarak değiştiren kripto para trader’ı ve analisti, ETH’ın yakında 237 dolara ulaşmasını beklediğini ifade etti ve bu seviyeye ulaşıldığında 166 dolara kadar bir düzeltmenin gelebileceği konusunda uyardı.

Teknik analist Loma, ETH/BTC grafiğini paylaştı ve en büyük ikinci kripto paranın 225 dolara (0.023069 Satoshi) doğru hareket ettiğini söyledi.

Bitcoin’in 10.000 dolar seviyesini kırmak konsolide olduğu şu günlerde BTC paritesinde değer kazanan bir çok altcoin ABD doları karşısında da değerine değer kattı. ABD Dolarına karşı Ocak ayında yüzde 37 ile Bitcoin’e kıyasla çok daha fazla değer kazanan Ethereum’daki (ETH) bu yükselişin devam edip etmeyeceği büyük merak konusu ve analistlerin ve trader’ların büyük çoğunluğu kısa vadede yükselişin devam edeceği görüşünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner