Yükleniyor...

Ethereum Kurucusu Kripto Düzenlemeleri Hakkında Konuştu

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, paylaştığı bir gönderide kripto düzenlemeleri hakkındaki görüşlerine yer verdi.

Ethereum Kurucusu Kripto Duzenlemeleri Hakkinda Konustu

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, paylaştığı bir gönderide kripto düzenlemeleri hakkındaki görüşlerine yer verdi.

Buterin, kripto ekosisteminin, olgunlaşması ve kripto projelerinin dahili olarak özgürce çalışmasına izin veren düzenleyici politikalarla uyumlu olması gerektiğine inanıyor.

Ethereum Kurucusu Kripto Düzenlemeleri Hakkındaki Görüşlerini Açıkladı

Twitter üzerinden kripto düzenlemeleri hakkındaki görüşlerini paylaşan Vitalik Buterin, kripto ekosisteminin iç işleyişini etkileyen düzenlemelere karşı olan fikrini sundu.

Buterin, ilk olarak, mevcut koşullar göz önüne alındığında, ana akım benimsemeyi engellese bile kripto projelerine iç bağımsızlığa izin veren düzenlemelere sahip olmanın daha iyi olduğunu söyledi. Aynı zamanda, bir tweet zinciri oluşturarak açıklamalarda bulundu.

Vitalik Buterin, Twitter üzerinden yaptığı düzenleme açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Aslında borsada işlem gören fonların (ETF’ler) birçoğunun ertelenmesine seviniyorum. Daha fazla dikkat çekmeden önce ekosistemin olgunlaşması için zamana ihtiyacı var.”

Düzenleyici gereklilikleri yerine getirmek için kullanıcıların gizliliğini korurken zero-knowledge proof kullanılmasını tavsiye eden Buterin, şunları söyledi:

“Kuralların, gereksinimlerin mümkün olduğunca zero-knowledge proof ile karşılanabileceği şekilde yazılmasını çok isterim.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner