Yükleniyor...

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin, Ünlü Oyuncu Mila Kunis’in Animasyon Serisi Stoner Cats’in Kadrosuna Katıldı

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, ünlü oyuncu Mila Kunis’in yeni animasyon serisi Stoner Cats’in kadrosuna katıldı.

ethereum kurucusu vitalik buterin unlu oyuncu mila kunisin animasyon serisi stoner catsin kadrosuna katildi

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, ünlü oyuncu Mila Kunis’in yeni animasyon serisi Stoner Cats’in kadrosuna katıldı. Buterin, Catsington adında bir kediyi seslendirecek.

Oyuncu Mila Kunis’in yapımcılığını üstlendiği animasyon serisi “Stoner Cats” şimdiden Jane Fonda, Chris Rock ve Ashton Kutcher’ın da aralarında bulunduğu birinci sınıf bir Hollywood kadrosuna sahip oldu. Ancak blokzinciri bağlantılı TV şovu aynı zamanda, kripto para dünyasından bir yıldızı da barındırıyor: Ethereum kurucusu Vitalik Buterin.

İlk beş dakikalık bölümü izlemek için izleyicilerin, hem gösteriden rastgele seçilen bir karakterin dijital bir çizimi olan, hem de tüm “Stoner Cats” bölümlerinin kilidini açmak için bir bilet olan bir NFT satın almaları gerekiyor. NFT’ler yayın saati itibariyle 750 dolara karşılık gelen 0.35 ETH’ye satılacak.

Vitalik Ön Planda

Ethereum belgeselinde de yer alan Buterin, büyülü bir ot türü ile bir şekilde kedi arkadaşlarına konuşma yeteneği veren Alzheimerlı cesur bir kadın olan Bayan Stoner’a ait yaşayan beş kediye tavsiyelerde bulunan, kürklü, tek gözlüklü, tahnit edilmiş bir kedi olan Catsington karakterini seslendirecek.

“Stoner Cats” senaryosu Buterin oyuncu kadrosuna katılmadan önce yazılmış olsa da, Libra projesini birlikte yarattıktan sonra Eylül 2020’de Facebook’tan ayrılan Morgan Beller, kişiliğine daha iyi uyması için Catsington rolünü değiştirdiğini söylüyor:

“Vitalik küfürden hoşlanmıyor ve karakteri de birkaç kez küfür ediyordu, bu yüzden bunun değiştirilip değiştirilemeyeceğini sordu ve hemen anlaşma sağlandı.”

Geçtiğimiz hafta Buterin’in Kunis ve Kutcher’ın evinin mutfak köşesi gibi görünen bir yerinde Ethereum’u açıkladığı bir tweet kripto para dünyasında büyük ilgi görmüştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner