Yükleniyor...

Ethereum Merge Heyecanı İstanbul’da Yaşandı

ETHIstanbul'un Ethereum Merge sonrası düzenlediği After Merge partisi, kripto sektöründen yüzlerce kişinin katılımıyla tamamlandı.

Ethereum Merge Heyecani Istanbulda Yasandi

ETHIstanbul‘un Ethereum Merge sonrası düzenlediği After Merge partisi, kripto sektöründen yüzlerce kişinin katılımıyla tamamlandı.

Ethereum’u Proof of Work (PoW) konsensüsünden Proof of Stake’e (PoS) taşıyacak olan en önemli ve büyük adım olan Merge başarıyla gerçekleşti. Merge, tüm dünyada heyecanla karşılandı. ETHIstanbul ise PoS’a geçişin ilk adımını temsil eden Merge için kripto topluluğunu bir araya getirdi.

Kripto Topluluğu, After Merge Etkinliğinde Buluştu

ETHIstanbul öncülüğünde Lunapark Hub‘da düzenlenen After Merge partisinde, başarıyla gerçekleşen Ethereum Merge yükseltmesi kutlandı.

21 Eylül’de düzenlenen etkinliğin ana odağında Merge’ün kutlanması ve Ethereum’un en büyük etkinliği olan DevCon‘un Türkiye’de gerçekleştirilmesi vardı. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte; Turan Sert, İsmail Hakkı Polat, Efe Bulduk, Tansel Kaya, ve Onchain’in kurucusu Michael Arbach gibi önemli isimler yer aldı.

Ethereum Merge Heyecani Istanbulda Yasandi

Etkinliğin başlangıcı, Tansel Kaya, Baki Er, Turan Sert ve Doruk İşmen‘in konuşmasıyla yapıldı. 4 katılımcı, kripto topluluğuna, Ethereum’un önemi, Merge’ün nasıl gerçekleştiği ve piyasaya etkilerinin ne olacağını aktardı. Konuşma, DevCon’un Türkiye’ye gelmesinin önemine değinilip kapatıldıktan sonra Ece Belgin sahneye çıktı.

Ece Belgin, gerçekleştirdiği bir sonraki konuşmada Merge’ün, Türkiye’deki geliştiricilerin önemine ve kripto alanında yapılan çalışmalara değindi.

Orientus Prime, After Merge etkinliğinde bir takım teknik detaylara yer verdi. Bu detaylarda PoS ile PoW’un farklarını ve PoS’un avantajlarını anlattı. Bu noktada bir sonraki adımda daha aktif geliştirmelerin olduğu söyleyen Prime, konuşmasını DevCon çağrısı ile sonlandırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner