Yükleniyor...

Coinbase, Hollanda’da Düzenleyici Onayı Aldı

Kripto borsası Coinbase, kripto hizmetleri sağlamak amacıyla Hollanda'da düzenleyici onayı aldığını duyurdu.

Coinbase Hollandada Duzenleyici Onay Aldi

Kripto borsası Coinbase, kripto hizmetleri sağlamak amacıyla Hollanda’da düzenleyici onayı aldığını duyurdu.

Gelişimini sürdüren kripto sektörü için ülkelerin bir çoğunda netlik kazanmış düzenlemeler bulunmuyor. Kripto konusunda çalışmalar yürüten şirketler ve ülkeler, faaliyetleri genişletmek için anlaşmalar yapıyor. Birçok ülkede faaliyet gösteren Coinbase‘in kripto hizmetleri vereceği yeni adresi ise Hollanda oldu.

Coinbase, Hollanda’da Düzenleyici Onayı Alan İlk Küresel Borsa Oldu

Coinbase, Hollanda’dan aldığı düzenleyici onayı ile müşterilere perakende, kurumsal ve ekosistem ürünleri paketini sunabilecek. Borsa aynı zamanda Hollanda Merkez Bankası‘na (De Nederlandsche Bank – DNB) başarıyla kaydolan ilk büyük küresel kripto borsası oldu.

Coinbase, alınan onay ile birlikte Hollanda’da müşterilerine kripto ürünlerini ve hizmetlerini resmi bir şekilde aktarabilecek. Hollanda’dan alınan bu onay, Coinbase’in devam eden uluslararası genişleme planında önemli bir kilometre taşı niteliği taşıyor.

coinbase 1

Coinbase, İrlanda, İngiltere ve Almanya’daki özel merkezler aracılığıyla neredeyse 40 Avrupa ülkesindeki müşterilere hizmet veren geniş bir faaliyet alanına sahip.

Yerel düzenlemelere uygun olacak şekilde, birçok büyük pazarda ek kayıtlar veya lisans başvuruları için çalışmalarını da sürdürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x