Yükleniyor...
Sponsored

Ethereum PoW Fork İçin Tarih Verdi

Ethereum Proof of Work, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Ethereum PoW Fork'u için Mainnet tarihi verdi.

Ethereum PoW Fork Icin Tarih Verdi

Ethereum Proof of Work, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Ethereum PoW Fork’u için Mainnet tarihi verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum Blockchain ağı için oldukça kritik günlerde bulunuyoruz. Tahmin edilene göre Ethereum’un ağ yükseltmesi 2 gün içerisinde gerçekleşecek.

Ethereum PoW Fork Tarihi Belli Oldu

Ethereum’un Merge’üne tahmin edilene göre 2 gün kaldı. Ağda herhangi bir sorun yaşanmazsa Ethereum ağını Proof of Work konsensüsünden Proof of Stake’e geçirecek adımlardan biri. Merge şu anda Blockchain dünyasında en önemli olay olarak nitelendiriliyor.

Ethereum’un Proof of Work fork’unu Merge’ten 24 saat sonra gerçekleşeceği açıklandı.

Ethereum’un Merge’ü yaklaştıkça birçok şirket ağ yükseltmesi hakkındaki çalışmalarını kullanıcılarla paylaştı. Bunun yanı sıra Ethereum’un Proof of Stake’e geçişini destekleyen açıklamalarda bulunan firmalar da oldu. Ethereum Merge’ünü geliştiriciler desteklerken kimi madencilik hizmeti sunan firmalar ise desteklemeyeceklerini açıkladı. Bunlardan biri ise madencilik ekipman sağlayıcısı Antpool’du.

Ethereum’un bazı madencileri mevcut PoW ağındaki işlemleri işlemek ve doğrulamak için eski ağı çalışır durumda tutmayı planlıyor.

Çatallı ağ, Ethereum gibi görünecek ve hissedilecek, ancak kullanım veya değer olmadan uygulamalar ve belirteçlerle yalnızca gerçek şeyin bir iskeleti olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x