Yükleniyor...

Ethereum Tabanlı Bu Coin Önümüzdeki Aylarda Artış Yaşayabilir

Diğer kripto varlıkları gibi, Aave (LEND) de geçen hafta güçlü bir düzeltme geçirdi.

ethereum tabanli bu coin onumuzdeki aylarda artis yasayabilir

Diğer kripto varlıkları gibi, Aave (LEND) de geçen hafta güçlü bir düzeltme geçirdi. Kripto para birimi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) düşüşü nedeniyle baskı altına girdi. LEND ayrıca, SushiSwap kurucusu Chef Nomi’nin neden olduğu DeFi’daki kisa vadeli çöküşten de etkilendi.

Analistler, çeşitli temel ve teknik nedenlerden dolayı Aave’nin yerel token’ı olan kripto para birimi konusunda iyimser durumda.

LEND İkiye Katlanabilir

Önde gelen bir kripto para birimi trader’ı tarafından ilk kez fark edilen fraktal bir analiz, LEND’in önümüzdeki aylarda %100’ün üzerinde artacağını gösteriyor.

Fraktal, LEND’in makro fiyat hareketinin altın standardının kaldırılmasından bu yana altının fiyat hareketine benzer göründüğünü öne sürüyor. Karşılaştırma, LEND’in ilk yükseliş trendinden sonra konsolide olan parabolik bir büyüme trendinin eşiğinde olduğunu göstermektedir.

ethereum tabanli bu coin onumuzdeki aylarda yukselebilir

Potansiyel Konusunda İyimserler

Sektördeki en iyi risk sermayedarları, LEND’nin sürekli değişen DeFi alanındaki potansiyeli konusunda iyimser. DTC Capital’den Spencer Noon, Aave’nin likidite madenciliği programları olmadan sözleşmelerinde kilitli olarak 1 milyar doların üzerinde değer kazanmayı başarmış olmasının, protokolün ürün-pazar uyumu için olumlu bir işaret olduğunu savundu:

“#DeFi’de PMF’nin en iyi sinyallerinden biri, bir projenin ekstra teşvikler olmadan (likidite madenciliği) başarılı olup olamayacağıdır. @AaveAave henüz LM’ye sahip değil, hala yeni yield farming faaliyetinin en büyük faydalanıcılarından biri. 1,26 Milyar dolar TVL ve yalnızca 759M dolarlık pazar değeri ile temelleri çok güçlü.”

Bu, Multicoin Capital’in yönetici ortağı Kyle Samani tarafından da yinelendi. Aave’nin ürün-pazar uyumunun, iki yıl için Ethereum’da bir DeFi varlığı seçmek zorunda kalması durumunda

Seçimlerini olumlu anlamda etkileceğini dile getirdi:

“2 yıl boyunca Ethereum tabanlı tek bir DeFi varlığına sahip olmak zorunda kalsaydım, bu $AAVE olurdu. Şimdiye kadarki en iyi kombinasyon: ürün / pazar uyumu, dağıtımı, topluluk, inovasyon hızı ve olumlu yönlerle makul değerleme. “

Bu uzun vadeli eğilimlerin kısa vadeli fiyat hareketlerini nasıl etkileyeceği şu anda net değil. Aave (LEND), yazının yazıldığı sırada 0,640489 dolardan işlem görüyordu.

Aave (LEND) Nedir?

Aave kendisini merkezi olmayan, açık kaynaklı ve gözetim dışı bir para piyasası protokolü olarak tanımlıyor. Mevduat sahipleri, borç verme havuzlarına likidite sağlayarak faiz kazanırken, borçlular bu likidite havuzlarından aşırı teminatlı krediler temin etmektedir. Mevduatlar, gerçek zamanlı faiz biriktiren aTokens olarak belirtilir. “Aave”, Fince “hayalet” anlamına gelmektedir. Hayalet, Aave’nin merkezi olmayan finans için şeffaf ve açık bir altyapı oluşturmaya odaklanmasını temsil ediyor.

Aave, LEND token’larını kilitleyenler için likidite madenciliği ve stake etme ödülleri sunmayı planlıyor. Stake edilen tokenlar, bir eksiklik durumunda son çare teminatı olarak hareket eder.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner