Yükleniyor...

Ethereum Test Ağı Yayına Giriyor

Ethereum'un para çekmeler için yayınlayacağı test ağı bugün yayına girecek.

Vitalik Buterinden Ethereum Gizliligi icin Oneri

Ethereum’un para çekmeler için yayınlayacağı test ağı bugün yayına girecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kullanıcılar Ethereum’un test ağı yayınlamasının ardından altı gün içinde çeşitli para yatırma ve çekme işlemlerini deneyebilir olacaklar.

Ethereum Para Yatırma ve Çekme için Test Ağını Aktive Ediyor

Ethereum staking test ağı Zhejiang bugün Türkiye saati 18.00 itibariyle kullanıcıları karşılamaya başlayacak ve kullanıcılara Şanghay yükseltmesinden sonra para çekme sürecinin ve işlevselliğinin nasıl olacağına dair ilk fikirleri verecek.

Çarşamba günü Türkiye saati ile 18.00’de yayına girecek olan test ağı, kullanıcılara altı gün sonra gelmesi planlanan Şangay ve Capella test ağı yükseltmelerinde uygulanacak para çekme özelliklerinden herhangi birini hemen deneme olanağı sunabilir halde olmayacak. Kullanıcılar, doğrulayıcılara para yatırmayı deneyebilecek ve kullanıcı arayüzünün nasıl çalıştığına dair fikir sahibi olabilecekler. Yani test ağı şimdilik kullanıcılara sadece ön izleme vermek amacıyla kullanıma sunulmuş olacak.

Ethereum Geliştiricisi Barnabas Busa, test ağını oluşturan Ethereum geliştirici operasyon ekibinin genel deneyimi iyileştirmek için gereken ayarlamaları yapacağını bir Tweet atarak duyurdu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x