Yükleniyor...

Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin: “Tron 10 Kat Daha Fazla Kusurlu”

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Tron'un Ethereum'dan 10 kat daha fazla kusura sahip olduğunu iddia etti.

ethereum tron vitalik buterin scaled

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan 10 kat daha fazla kusura sahip olduğunu iddia etti. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto para topluluğunun Tron’u takılmaktan hoşlandığı ‘çılgın amca’ olarak gördüğünü söyledi.

Bitcoin taraftarları ile yaşanan tartışmada, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan on kat daha fazla kusura sahip olduğunu belirtti.

Ethereum’un teknik raporunu kopyalamakla suçlanan kripto para biriminin Bitcoin maksimalistleri tarafından ‘havalı’ çılgın bir amca olarak görüldüğünü de ekleyen Buterin, tüm bunları Twitter hesabından takipçilerine iletti.

Beklenmedik İttifak

Daha önce de bildirildiği gibi en önemli Bitcoin taraftarları Şubat ayında Tron CEO’su Justin Sun ile beklenmedik bir ittifak kurdu.

Tron, Ethereum’dan daha önce bir Twitter emojisi alarak yine bir tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu. Konuyla alakalı Udi Wertheimer’ın attığı tweet bu tartışmayı başlattı.

Buterin başka bir tweet’te bir tarihsel karşılaştırma yaptı. Buter’in ‘Scott Alexander’ın yazdığı bir makalenin ekran görüntüsünü ekledi. Buterin’in dikkatini çeken ve 6 yıl önce yazılan makalede, 27 Eylül 1940’ta Üçlü Pakt ile oluşturulan İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ve Almanya arasındaki şaşırtıcı ittifak ortaklığını anlatıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner