Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin: "Tron 10 Kat Daha Fazla Kusurlu"

Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin: “Tron 10 Kat Daha Fazla Kusurlu”

ABONE OL:google-news

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan 10 kat daha fazla kusura sahip olduğunu iddia etti. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto para topluluğunun Tron’u takılmaktan hoşlandığı ‘çılgın amca’ olarak gördüğünü söyledi.

Bitcoin taraftarları ile yaşanan tartışmada, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan on kat daha fazla kusura sahip olduğunu belirtti.

Ethereum’un teknik raporunu kopyalamakla suçlanan kripto para biriminin Bitcoin maksimalistleri tarafından ‘havalı’ çılgın bir amca olarak görüldüğünü de ekleyen Buterin, tüm bunları Twitter hesabından takipçilerine iletti.

Beklenmedik İttifak

Daha önce de bildirildiği gibi en önemli Bitcoin taraftarları Şubat ayında Tron CEO’su Justin Sun ile beklenmedik bir ittifak kurdu.

Tron, Ethereum’dan daha önce bir Twitter emojisi alarak yine bir tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu. Konuyla alakalı Udi Wertheimer’ın attığı tweet bu tartışmayı başlattı.

Buterin başka bir tweet’te bir tarihsel karşılaştırma yaptı. Buter’in ‘Scott Alexander’ın yazdığı bir makalenin ekran görüntüsünü ekledi. Buterin’in dikkatini çeken ve 6 yıl önce yazılan makalede, 27 Eylül 1940’ta Üçlü Pakt ile oluşturulan İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ve Almanya arasındaki şaşırtıcı ittifak ortaklığını anlatıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

959BeğenenlerBeğen
723TakipçilerTakip Et
23,779TakipçilerTakip Et
872AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar