Ethereum'da (ETH) Bu Seviye Görülebilir! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Bu Seviye Görülebilir!

Haftalar sonra önemli bir destek bölgesinin altına sarkan Ethereum'da (ETH) kritik sürece girildi.

ethereum 1

Haftalar sonra önemli bir destek bölgesinin altına sarkan Ethereum’da (ETH) kritik sürece girildi.

Düzenleyicilerin hamleleriyle değer kaybetmeye başlayan kripto piyasası, Ethereum’da (ETH) kritik bir destek bölgesinin aşağı yönlü kırılımına yol açtı. Kısa sürede yüzde 9,60 değer kaybeden ETH, altcoin’lerin genelinde yüzde 20’lik bir düşüşü getirdi. Şu an için henüz net bir fiyat alanına atamayan ETH’de riskler devam ediyor. Sıradaki destek ve direnç noktasının hemen ortasında işlem gören ETH, bundan sonra hangi yöne doğru hareket edebilir?

Altcoin’lerin Lideri, Kritik Bir Destek Bölgesinin Altına Sarktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mart ayından 1760 dolar bölgesini destek olarak çalıştıran ETH, sabah ki düşüşte bu değerden alıcı bulamadı. Bir alt desteğe doğru harekete geçen ETH’nin sıradaki durağı 1684 dolar olabilir. Henüz alıcıların hakimiyeti net olarak kazanamamış olması, kripto paralarda düşüşün devam edebileceği riskini barındırıyor.

Altcoin’lerin yükselişleri adına kritik öneme sahip olan ETH, yükselişe geçtiği takdirde sırasıyla 1777 – 1844 – 1913 – 1963 doları hedefleyebilir. Güncel olarak ara fiyatta seyreden ETH, 1760 doların üzerine atamadığı sürece tehlike yaratmaya devam edebilir.

Ekran Resmi 2023 06 10 19.42.14

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x