Yükleniyor...

Ethereum’daki (ETH) Yükseliş ile Birlikte ETH 2.0’da Kilitlenen Değer Rekor Seviyeye Ulaştı

Ethereum 2.

kilit

Ethereum 2.0 veya ETH2 stake sözleşmesi mevduatları çekmeye devam ediyor. Sözleşme şu anda 1 milyar dolar değerinde Ethereum (ETH) içeriyor. 

Sözleşmeye yatırılan ETH miktarı ise, 1.5 milyonu aştı. TradingView’a göre 1 milyar dolar seviyesi, yatırımların ve ETH fiyatının yükselmesi nedeniyle artmaya devam ediyor. Ethereum ise şu anda Coinbase borsasında 660 doların üzerinde işlem görüyor.

ethereumdaki yukselis ile birlikte eth 2 0da kilitlenen deger rekor seviyeye ulasti
Kaynak: The Block

Sözleşme için herhangi bir bitiş tarihi bulunmuyor. Diğer bir deyişle insanlar, stake ödülleri almak için sözleşmeye ETH yatırmaya devam edebilir.

1 Aralık’ta proof-of-work modelinden proof-of-stake ağına geçişi temsil eden ETH2 yolculuğu başladı. Aşama 0 veya Beacon blokzinciri, ETH2 için bir tür omurga işlevi gördü. Ethereum’un yeni ağa tam olarak geçmesi için ise önünde hala uzun bir yol var. Yeni blokzincirinin, mevcut proof-of-work ağından daha verimli ve ölçeklenebilir olması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner