Yükleniyor...

Ethereum’dan (ETH) Joe Lubin, Ripple (XRP) Davasında SEC’den Yana

SEC, kripto varlıkları düzenleme çabaları sebebiyle tepkiyle karşılaşırken, ConsenSys CEO'su ve aynı zamanda Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından Joe Lubin'den destek geldi.

lubin

SEC, kripto varlıkları düzenleme çabaları sebebiyle tepkiyle karşılaşırken, ConsenSys CEO’su ve aynı zamanda Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından Joe Lubin’den destek geldi.

Lubin, The Information ile gerçekleştirilen bir röportajda, SEC Başkanı Gary Gensler’in kripto varlıkları düzenlemek için daha fazla yetki talep etmesinin son derece haklı bir istek olduğunu dile getirdi.

Ethereum’un geliştirme stüdyosunun başkanı olan Lubin, SEC’in konuyla ilgili birçok yasal argümana sahip olduğunu dile getirdi.

“SEC, şu anda tartışılan davalarda meşru argümanlara sahip olabilir”

SEC tarafından dava edilen Ripple (XRP), düzenleyiciyi ABD’deki yeniliği boğmaya çalışmakla suçlarken, Lubin durumun böyle olmadığını söyledi:

“SEC’in yenilikleri bastırmaya çalıştığına inanmıyorum”

Ripple ise XRP’nin bir düzenleyici netliğe sahip olmamasından ötürü SEC tarafından haksız bir muamele gördüğüne inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner