Yükleniyor...

Ethereum Transferinde Ödenen Milyon Dolarlık İşlem Ücreti, Madencilere Dağıtılacak

Geçen hafta içerisinde Ethereum'da (ETH) yaşanan bir olay kripto topluluğunda oldukça ses getirdi.

ethereum islem ücreti

Geçen hafta içerisinde Ethereum’da (ETH) yaşanan bir olay kripto topluluğunda oldukça ses getirdi. Bilinmeyen bir cüzdandan, bilinmeyen bir cüzdana aktarılan 133 dolar değerindeki ETH transferi için 2.5 milyon dolar işlem ücreti ödenmişti. Bu işlemin etkileri sürerken, ertesi gün benzer şekilde 86 bin dolar değerinde ETH transferi için aynı adres 2.6 milyon işlem ücreti ödemişti. Toplamda ödenen 5.1 milyon dolarlık bu işlem ücretleri için birçok farklı yorum yapıldı.

2.5 milyon dolar değerindeki ilk işlem ücretini alan madencilik havuzu SparkPool’un ardından 2.6 milyon dolar değerindeki işlem ücretini ise Ethermine aldı. Ethermine tarafından yapılan açıklamaya göre, yanlış bir işlem yaptığı düşünülen göndericiye yeterli zamanı tanıdıklarını belirten şirket, söz konusunu paranın madenciler arasında paylaştırılacağını duyurdu.

Diğer bir yandan ilk işlem ücretini alan SparkPool ise, işlemi gerçekleştiren kişiyi bulmak için sabırla beklemeye devam ediyor. Şirket, işlemi gerçekleştiren kişinin ortaya çıkma ihtimaline karşın, bir süre daha bekleyeceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner