Yükleniyor...

ETHIstanbul, İstanbul’da After Merge Etkinliği Düzenliyor

ETHIstanbul, geçtiğimiz günlerde başarıyla gerçekleşen Ethereum Merge sonrası İstanbul'da etkinlik düzenliyor.

ETHIstanbul Istanbulda After Merge Etkinligi Duzenliyor

ETHIstanbul, geçtiğimiz günlerde başarıyla gerçekleşen Ethereum Merge sonrası İstanbul’da etkinlik düzenliyor.

Perşembe günü Ethereum’u Proof of Work (PoW) konsensüsünden Proof of Stake’e (PoS) taşıyacak olan en önemli ve büyük adım olan Merge başarıyla gerçekleşti. Kripto para dünyasında yakın tarihte gerçekleşen en önemli olay olarak nitelendirilen Merge, tüm dünyada heyecanla karşılandı. ETHIstanbul da PoS’a geçişin ilk adımını temsil eden Merge için kripto topluluğunu bir araya getiren bir etkinlik düzenleyecek.

Merge Heyecanı, After Merge ile İstanbul’da

Aktif kripto toplulukları arasında yer alan ETHIstanbul, başarıyla gerçekleşen Ethereum Merge yükseltmesini 21 Eylül Çarşamba günü İstanbul’da kutlayacağını duyurdu.

Ethereum, kripto para dünyasının en değerli ikinci Blockchain’i olarak görülüyor. Bu bağlamda Ethereum’da gerçekleşen bu tarihi olayın süreci blockchain çevrelerince sıkıca takip edildi.

ETHIstanbul’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, etkinlikte, Türkiye’de Ethereum ekosisteminden 100’ün üzerinde isim yer alacak. Lunapark Web3 Hub’da gerçekleşecek olan After Merge etkinliğine; Doruk İşmen, Turan Sert, Ece Belgin, Baki Er, Orientus Prime ve Efe Bulduk gibi isimler katılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner